Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Mitsui Yua

Go down 
SzerzőÜzenet
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua Empty
TémanyitásTárgy: Mitsui Yua   Mitsui Yua Folder-openSzomb. Ápr. 09, 2011 1:19 pm

Név: Mitsui Yua
Nem: Lány
Kor: 16
Faj: Dámpír
Jellem: néha félénk természetű, de amúgy kedves és barátságos, vér látványától rosszul lesz és el ájul, ha sokat használja a vámpír erejét ki merül és elalszik
Szexuális beállítottság: Bi.
Küllem: szemszín sárga, hosszú haj színe zöld, 155 cm magas, súlya 50 kg
Ruházat: 1 zöldes kékes ruha, zöld masnik a hajban és sárga hosszú masni a jobb kezen. Kékes zöldes cipő.
Szülök: Ismeretlen vámpír és ismeretlen anya
Be fogadta: Hanuba Kyoko (Succubus)

Faj le írás:
Először is röviden a Dámpír akkor születik amikor egy vámpír szerelmes lesz egy emberbe és anélkül, hogy átváltoztatná a nőt magáévá teszi. Persze ilyesmi ritkán fordul elő mind a mai napig. De néha meg történik. Amikor ilyen történik és Dámpír születik így félvérűnek számít és a vámpírok nem igazán fogadják őket maguk közé. A Dámpírok többnyire rendelkeznek a vámpírok erejével, képességeivel és gyengeségeivel. De nem minddel, sőt ezek minden Dámpírnál változóak.

Előtörténet:
Ausztráliában születtem legalábbis azt hiszem, mivel Hanuba Kyoko ott talált meg a háza ajtajában amikor még egész kicsi voltam. Akkor még nem tudta, hogy nem egy átlagos csecsemőt hagytak az otthona ajtajában. Mióta az eszemet tudom mindig anyunak szólítottam Kyokot, mivel mindig törődött velem. Mindig szerető anyaként gondoskodott rólam és mellettem volt mikor beteg. Soha nem feltételezte, hogy Vámpír lennék. Ez csak később derült ki amikor kilenc éves koromban meg jelentek a szem fogaim. Soha nem feltételezte, hogy vámpír lennék mivel soha nem ittam vért és amikor vért láttam akkor is mindig össze estem a látványától. Így nem értette még is miért vannak szemfogaim. El is vitt egy démon orvoshoz aki kiderítette, hogy nem vámpír hanem Dámpír vagyok. Így az orvos el kezdte meg magyarázni mi is az Dámpír amitől így első hallásra meg riadtam. Meg riadtam, hogy akit szeretek az nem a valódi anyám és, hogy egy szörnyeteg lánya vagyok. Ki rohantam az orvosi rendelőből ki az utcára az éjszakai órákba. Csak rohantam és rohantam amikor az egyik sarkon bele nem rohantam egy másik démonba aki éppen egy másikat falt éppen fel. Elakart kapni ezért segítségért kiabáltam, mikor a démon el kapott és meg akart enni, Kyoko hangját hallottam meg a fejem felett. Nem hittem akkor a szememnek ott repült az égben szárnyakkal az oldalán és egy fekete hosszú farokkal amiket soha nem láttam még. Gyorsan és kegyetlenül csapot le a démonra és utána haza mentünk. otthon el mondta, hogy ő egy Succubus és igenis a lánya vagyok. Ő annak tekintett aminek nagyon örültem. De most már vigyáznom kellet a szemfogaim miatt néha ijesztő vagyok amikor mérgessé válok. Emellett ott van a vámpír erőm amit ha nagyon sokat használok akkor mindig kimerülők és mivel vért nem szívok így magamtól elalszom. De a foghagymát sem szeretem, de cserébe bár melyik vízben tudok lubickolni. Ja igen 14 éves korig iskolába jártam ahol bele szerettem egy fiúba, de sajnos ő egy másik lányt szeretett aki meg valahogy belém szeretett. Ez valahogy nagyon furcsán jött ki és mivel a másikunk nem akart a másikról le mondani a randik mindig 3ban folytak le. Így történt, hogy a szüzességemet is mind két nemmel egyszerre vesztettem el. De most, hogy 15 lettem Kyoko egy másik suliba íratott be egy olyanba ahol démonok vannak. Szerinte be kell illeszkednem közéjük, de én pont ettől félek a legjobban.


A hozzászólást Mitsui Yua összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 10, 2011 12:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mitsui Yua Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua   Mitsui Yua Folder-openSzomb. Ápr. 09, 2011 2:19 pm

Szia!
Üdv, újra körünkben! ^^
Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Mitsui Yua
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mitsui Yua
» Mitsui Yua naplója
» Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: