Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Nakashima Kameko

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nakashima Kameko

Nakashima Kameko


Hozzászólások száma : 334
Join date : 2016. Dec. 29.
Age : 23
Tartózkodási hely : Úrnője házában

Nakashima Kameko Empty
TémanyitásTárgy: Nakashima Kameko   Nakashima Kameko Folder-openHétf. Jan. 16, 2017 9:17 pm

Nakashima Kameko 2ci8dco
Név: Nakashima Kameko
Nem: Nő
Kor: 17
Faj: Fehér angyal

Jellem:
Egy kedves jóra való figyelmes leányzó, aki nem szereti ha kérdeznek tőle, és ha válaszól nem figyelnek rá. Ha kérdez ő végig hallgat másokat, és szeretné ha őt is végig hallgatnák. Kinem álhatja az olyan férfiakat, akik a nőkön vezetik le a feszkót részegen, vagy mert csak rossz napjuk volt, és azért. Továbbá utálja az állat kinzókat, a bűnözőket.  Szereti egykori úrnőjét, Hanna Blezt, és szerette azt is, ahogy bánt vele. Imádja a testhez simuló latex öltézéket, s annak selymes érintését, de a bő öltözékek is a kedvencei, még ha mások csak úgy lágyák, hogy lóg rajta a ruha. Meko muzsikus lélek, és van tehetsége a zongorához, amit barátnője annyja észre is vet, és bíztatás képen ingyen leckéket add.

Szexuális beállítottság: lezbikus

Küllem:
Egy gyönyörű álpolt nő, átlagos magassággal, és test sulyal. Teste sép idomos, formás. Arcát, a válláig érő hosszú zöld haj keretez. Szemöldöke vékony, zöld, és nem egy egybe vonal az egész. Szemei kicsik, irisze tenger zöld, rövíd látó. Ajkai vékonyak, nem egy csókos ajka van neki. Szárnyai nagyok, s fehér tollal borítanak. Testét néha latex ruhával fedi, máskor pedig bőruhával, ami lógos hatást kelt, és szereti láncokkal dísziteni, vagy is inkább feldobni csak a maga tetszésére hajazva.

Viselt tárgyak:
Leg inkább bőruhákat hord felül, mert azokban sokkal kívánatosabbnak érzi magát, de a mindent megmutató, testre simuló ruhákkal sincs baja, azokat is szívesen hordja. Érzéki nyakát pedig egy nyakörv dísziti. Köldökében, egy test ékszer található, amit még úrnője tetetett oda. Valamint, mert rövíd látó, így szeműveget hord, amit szeret is hordani, ha nem felejti el fel venni, ami szerencsére, nagyon ritka.

Előtörténet:
Üdv, a nevem Nakashima Kameko, és fehér angyal vagyok, akár csak a családban mindenik. Szüleink, orvosok illetve, csak apa mert anya inkább amolyan aszisztens, még hozzá apa aszisztense. Valamint, van egy nővérem Hinata aki nagyon jól láthatóan nem szeret, s élnék a gyanu perrel, hogy ha rajta mulna engem már nem egyszer megvertek volna, de pechére anyáék nem egyszer a lelkére kötötték, hogy vigyázzon rám, amit megis igért nekik. Öt évesen, Angliába költöztünk, mert apáékat át helyezték oda, mert aki addig volt a házi orvos, már nyugdijba ment, és apájék válalták a dolgot, s ráadásul úgy, hogy minket is magukkal vittek oda. Londonban kezdtem el az általánost, és volt egy pár barátom, illetve barátnőm akikkel jól elvoltunk, s ezzel Hinata agyára mentünk, amiböl késöbb nem egyszer fejmosás is let az eredménye. Az egyik barátnőm anyukája, zongora tanár, és megvolt lepve, mikor a zongorához ültem, és játszani kezdtem. Ha egy hangot félre nyomtam, az asszony mindig azt követelte, hogy kezdjem az elejétől, míg jó nem lett, majd ingyen órákat vettem tőle. Kicsitkettös érzésel töltött el, mikor a képességem aktiválódott, egy rész örültem, más részt pedig inkább normális akartam lenni, és normális nyugodt életet akartam, de aztán megbékéltem a dologgal. Tizennégy voltam, mikor egy pizsoma partin egy játék során, kiderült, az amit eddig még én sem akartam elhinni, és minden erővel hazudtam másoknak, de legfőképpen magamnak, hogy nem vagyok meleg. de a partin kiderült ennek az ellenkezője, és ami engem meglepett, hogy jól fogadták a dolgot, de a szüleim, nos ők viszont már kevésbé. Megtiltották, hogy lezbi legyek mintha az olyan egyszerű lenne. Egy hónappal a tizenötödik szülinapom elött mikor apa gépén kerestem valamit, egy fura dologra bukkantam. Egy mappára, amiben nem épp egészséges képeket talált, s nem egyet meg is nézett, amitől önkéntelenülis magamhoz nyúltam. Majd hasonló videókat kezdtem keresni a neten, végül egy partner keresőbe is regisztráltam, ahol aztán találkoztam egy Hanna úrnővel, de csak késöbb találkozom vele szeméjesen. Az egész egy forró nyári estén történt, egy klubban, ahol az ilyenek egy színpadon mutatják be, hogy hogyan is csinálják, vagy ilyesmi. Hanna úrnö bajban volt, mert az egyik szolgája egy nagyúrral hagyta őt faképnél, és másik szolgája nem volt a közelben, így adódott a lehetőség, hogy esetleg én legyek az akin bemutatja a tudását. Az elején, még bátor voltam de aztán váratlanul begyúladtam, és ideges lettem, ami megis látszott rajtam, és Hanna nyugtatni próbált, nem túl sok sikerrel, de aztán mikor túl estünk rajta, már jobban voltam. Utánna, hetente találkoztunk ott, majd a házába invitál, ahol ő is hallhatta a játékomat, hisz volt neki is egy zongorája. Ő is az elejétől követelt, mikor egy hangot véletlenül félre ütöttem, de nála még az ostor is elő került, s elötte csapott vele egyet, és utánna kezdhettem az elejétől. Otthon, nagyon elharapóztak a dolgok, mert nem akartam orvosira menni, és mert kiderült, hogy mit nézek a laptopomon, a neten. Már nem bírtam ami otthon volt, és elmenekültem Hannahoz, aki befogadott, miután elmondtam, hogy mi a helyzet, és szeretnék hozzá költözni. Volt olyan ötletem, hogy a barátnőmhöz menekülök, de tudtam azt is, hogy egyből ott keresnének, és ezért gondoltam, hogy olyan valakihez megyek, akiről nem tudnak és akinél nem keresnének. Hanna úrnő nem minden ről tud, csak amennyit én mondtam neki. Tizenhat éves korom ig, csak egy szimpla szolga voltam, és ha valamit elrontottam, akor azt egy időseb szólgán verte le, de mikor el értem azt a kort, már én is büntethető lettem, és ezzel együt megkaptam életem első latex öltözetét, valamit az első nyakörvemet, amit azóta is hordok. Ha rossz voltam, mindig megkötözve kerültem a kalitkámba, egy vibrátorral a hüvejemben, de ha jó, akkor egy kellemes estét tölthettem el úrnőmmel. Aztán egy nap olyan történt, amire szerintem senki nem számított, még én sem, de megtörtént. Hanna úrnő, az egyik szolga fiú kezét kérte, hogy legyen a férje, aki ebbe bele is ment. Úrnőm az esküvöje elött néhány nappal a pincébe csalt, ahol el lettem kábítva, majd egy sötét szűk helyen tértem magamhoz.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Nakashima Kameko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nakashima Kameko   Nakashima Kameko Folder-openHétf. Jan. 16, 2017 9:51 pm

Kedves Nakashima Kameko!
Üdvözöllek köreinkben.
Most el mondhatnám mint sötét démon, hogy mennyire nem szeretem az angyalokat, de az túl személyes lenne.

Viszont az előtörténeteddel nincsen semmi baj. Pár apró helyes írási hiba itt ott elő fordul, de lényegében minden jó.
Az első posztod szerintem induljon a sötét szűk helyről ha már ott fejezted be az elő történeted.
Mellesleg néha talán lehetne pár olyanod, amikor bujkálsz a törvény elől, mert hát még is csak meg szöktél otthonról. Értsd a szüleid keresnek.
Készítheted a karakter lapot képességekkel és mehet a játék.
Vissza az elejére Go down
 
Nakashima Kameko
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nakashima Kameko

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: