Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Luna Moon

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Luna Moon Empty
TémanyitásTárgy: Luna Moon   Luna Moon Folder-openCsüt. Nov. 10, 2016 11:41 pm

Luna Moon 2yoqvig
Név: Luna Moon
Nem: Nő
Kor: 20
Faj: succubus

Jellem:
Kicsit szét szórt, rendetlen, még a fejét is elhagyná, ha nem lenne a nyakához rögzítve. Többnyire mindig másnak add igazatt, de van sokszór, hogy kiáll a maga igazáért is. Szeret beszélni, vagy is a hangját hallatni. Szereti a teli holdat bámulni éjszakánként, de nem csak olyankor. Kedves, segítő kész, és túlságosan is hiszékeny, de ez nem minden esetben igaz, van mikor tud gyanakvó is lenni. Van, hogy néha tapasztaltabbnak látszik a korához képest, de olyan is mikor úgy viselkedik mint egy rossz akaratos gyerek. Szereti a rament, a szecsuánit, a teákat. A női test nagy csodálója, főleg a formás kebleké, és az édes ajkaké.

Szexuális beállítottság: Lezbi

Küllem:
Egy gyönyörű álpolt nő, átlagos magassággal, és test sulyal. Teste sép idomos, formás. Arcát, a válláig érő hosszú fekete haj keretez, amit elöl egy pár ősztincs tesz különlegessé. Szemöldöke vékony, színtén fekete, és nem egy egybe vonal az egész. Szemei kicsik, irisze gesztenye barna rövíd látó. Ajkai vékonyak, nem egy csókos ajka van neki. Szárnyai nagyok, és a változatosság kedvé ért feketék, akár csak a farka. Jobb fel karján, egy tetoválás található, amit a város központban varratott fel magára.

Viselt tárgyak:
Leg inkább bőruhákat hord felül, mert azokban sokkal kívánatosabbnak érzi magát, de a mindent megmutató, testre simuló ruhákkal sincs baja, azokat is szívesen hordja. Köldökében, egy test ékszer található, amit a tetoválásával együt csináltatott. Valamint, mert rövíd látó, így szeműveget hord, amit szeret is hordani, ha nem felejti el fel venni, ami szerencsére, nagyon ritka.

Előtörténet:
Üdv Luna Moon vagyok, succubus akárcsak a szüleim. Nem vagyunk gazdagok, éppen csak megélünk hármasban a fizetésből, amit a szüleim keresnek meg. Apa, egy gyárban dolgozik, ahol alkatrészeket szerelnek össze, vagy pedig szét. Anya pedig, nos ő egy cégnél portás. Anyájék nagyon szeretik egymást, talán már túlságosan is, ami valjukbe, hogy nem gond. Nagyiék, még élnek és sokat vagyok nálluk, ilyenkor pedig hallgathatom, hogy a szüleim miért nem telefonálnak. Erre pechemre nem tudok mit mondani, csak hallgatni a siránkozást, és sokszór gondolok arra, hogy mivel is érdemeltem ki ezta megtiszteltetést. Az ünnepek, meghit családias kőrben szoktak lenni, ami aztán befuccsol egy részeges rokon fel bukkanásáva. Jelenleg velem az a nagy helyzet, hogy iskolába járok, és évvesztes vagyok. Utóbbi, nem egy nagy büszkeség. A nagy néném révén jutottam be egy démon suliba, ahol nénikém is dolgozik, mint takaritó nő. Eddig, nagyon nem volt panasz rám, minden rendben volt, de csak egy ideig. Úgyan is elkezdtem éjjelenként kilógni a koliból, hogy életem egyik értelmének hódoljak, illetve egy másiknak, a tiltott utcai verseny-nek. Magán a versenyen, nem tudtam részt venni, hisz motorom sincs hozzá, de nézni azt egyenlőre tudom. Ha a szülők tudnák, hogy lányuk hova jár titokban, tuti haza hurcolnának és szoba fogságra itélnének. Na nem mintha ez bármit is számítana, mert ha nagyon akarom bármikor távozhatok az ablakon át, és észre se vennék, csak ha már késő vagy tudom is én. Eddig, mindig meg úsztam, de sose lehet tudni, hogy mikor fogy el a szerencséje a... ez most nem is annyira fontos. A kollégiumban, a szoba társam egy igazi férfi faló dög, aki rendre hozza fel a férfiakat, hogy lefeküdjön velük. De, szerencsére van egy megállapodásunk, hogy én olyankor nem vagyok a szobában, hanem valahol másut. Engem is megkörnyékezett néhány férfi, de engem valahogy ez nem is izgatott, pedig volt neki érdemeik amiért érdemes lett volna fel figyelni, de engem inkább a hölgyek kötöttek le. Imádom testük formás idomait, hangjuk lágy csilingelő hangjukat, hajuk selymességét, lábuk szép formáját, és az a döbbenet reakció amit egyesek akkor csinálnak, ha hátulról elkapom őket, és megölelgetem. Mikor ez kiderült, az iskolában megkezdődtek a zaklatások, mert nem a fiúkra bukom. Nem egyszer kaptam meg, hogy ki fognak nyirni, és hasonlók. Erről a szzüleimnek, sose beszélek hisz nem tudom, hogy ők miként reagálnának arra, hogy az egy szem lányuk, lezbikus. Szerintem, tuti egymást hibáztatnák, vagy magukat mert ilyen lányuk van. Elvileg, jó érzékem van arajzoláshoz, és szeretem is csinálni, így nem egyszer gondoltam arra, hogy mangaka legyek, bár nem tudom, hogy lenne-e bárki is aki olvasná a mangáimat. Mindez, az elöző sulimban történt, ahova eddig járta. Mikor kiderült, hogy nyílik egy új iskola, nénikém oda íratott át, hogy végre békén hagyanak, de a telefonos zaklatások nem maradtak abba, így megváltam a mobilomtól, majd egy utcai fülkében telefonáltam a néninek, hogy tudassam vele a helyzetett, és azért is, hogy szóljon a szüleimnek, hogy ne aggódjanak ha nem érnek el, majd jelentkezem ha a nénikémnél leszek. Úgy tervezem, hogy ebben a suliban is kolis leszek, bár ha találok egy albérletett, nekem az is megfelel, csak hagyanak békén.


A hozzászólást Luna Moon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 11, 2016 11:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Luna Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Luna Moon   Luna Moon Folder-openPént. Nov. 11, 2016 6:59 am

Kedves Luna üdvözöllek köreinkben.
A történetedben van 1-2 helyes írási hiba, de ezek korrigálhatóak.
Viszont mivel csak most kezded ezt a sulit kérlek javítsd ki a jelenlegi szobatársadra vonatkozó részt. Mivel még nincs szoba társad ezért szerintem itt régebbi sulira kéne hivatkozni vagy el hagytad a sulit a fiúk miatt. Ha gondolod bővítheted azt a részt miért is a lányokat szereted. Nem kötelező persze.

Amennyiben másnak nincs ellen vetése akkor már kezdheted is a játékot. Csak még 1 gyors adat lap kell a képességeiddel, más nem Smile.
Vissza az elejére Go down
 
Luna Moon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Luna Moon
» Luna Mimosa Sophocardia
» Luna Mimosa Sophocardia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: