Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Kashiwagi Haruna

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kashiwagi Haruna

Kashiwagi Haruna


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2016. Aug. 15.

Kashiwagi Haruna Empty
TémanyitásTárgy: Kashiwagi Haruna   Kashiwagi Haruna Folder-openPént. Aug. 19, 2016 9:53 pm

Név: Kashiwagi Haruna
Nem:
Kor: 21
Faj: Succubus
Jellem: A legtöbb ismeretlennel szemben hűvös, de jól tudja rejtegetni az érzelmeit, amennyiben úgy akarja. Jól forgatja a szavakat, ha új üzleteket kell kötnie, és mindig eléri, amit akar… amit nagyon akar, mivel adódnak alkalmak, hogy valami nem épp úgy sül el, ahogy ő szeretné. Gyűlöli, ha mozgatják őt, de sok pénzért levadássza a kijelölt személyt. Őszinte és nyílt, ugyanis nem szeret köntörfalazni. Eléggé kiszámíthatatlan jellem, mivel sosem tudni, hogy mit tesz a következő pillanatban. Tud bájologni, ha az kell, csalni és hazudni, s talán külleméből adódóan eléggé vadóc is.
Szexuális beállítottság: hetero, de nem veti meg saját nemét sem, ha egy szemrevaló példányról van szó
Küllem: Meglepően és vadítóan türkizkék szemek, melyek a legtöbb élőlény számára talán ijesztőek – mivel sokan nem mernek közvetlenül a szemébe nézni -, de akadnak olyanok, akik meglehetősen csábítónak vélik. Ezek a szemek ugyanis képesek bármilyen érzelem kifejezésére, és azoknak elhallgatására is. A haja derékig érő, és ugyanígy vadítóan vörös, a feje tetején még egyenes, aztán a haja alja inkább hullámokba ível át, dúsan omolva vállaira, aztán tovább hajladozva derekáig. Karcsú, és kecses alkatú, származásához és családjához méltóan jár-kel a nagyvilágban, keblei dúsak és feszesek, ahogy a feneke is. Egyetlen bőrhibát sem észlelni rajta. Szereti kiemelni a szemét valami plusz feketével és az ajkait egy kis vörössel. Nem veti meg a rojális öltözködést, ugyanakkor gyakrabban látni bőr viseletben.

Viselt tárgyak: Bár nem viseli, de egy tiara, melyben Nihaya tanyázik; a ruhájában elrejtett kis fiolák gyógy- és méreg főzetekkel; egy díszes tőr, mely családi öröksége
És a legtöbbször ez a ruha: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/07/07/58/070758d24b05bfb6eb5c836425e99170.jpg

Előtörténet:
A családom nagy hírnévre tett szert az évszázadok során. Valamikor még a Krisztus előtti években bukkantak fel, bár akkor csak kereskedők emelkedtek ki az oly sokat megélt família berkeiből, majd egyre feljebb és feljebb jutottak. Nem mondhatni azt, hogy nem csaltak és hazudtak annak reményében, hogy talán királyi címre is szert tehetnek vele, sokszor öltek meg másokat azért, hogy átvehessék az így legyilkolt emberek helyét. Idővel az ármánykodások meghozták a várt eredményt, és grófok lettek, olyan megbízásokat teljesítve a nagyobb erőknek, melyekben nem vetettek meg semmit. Mészároltak, és mindezt pénzért tették, de úgy, és olyan kecsességgel tették mindezt, hogy nyomukra ne bukkanjanak a gyilkosoknak. A befolyás úgy tűnt, elég volt nekik, hiszen azt tehették, amihez értettek: kereskedtek nemzetközi vonalakon, és útközben megbízásokat teljesítettek a jó pénz fejében.

A jelenlegi nemzedék kicsit kényesebb lett. Beköltöztünk egy fényűző palotába a városok zajától távol, bálokba jártunk és terveztük azokat, vagy olykor esti mulatságokat. Megemlítendő, hogy családom, amint ilyen nagy hatalomra tett szert, rátalált egy tiarára. Mondanom sem kell, hogy családom egyes tagjait jobban csábította a fényes ékszer, ezért azonnal magukhoz vették, nem gondolva arra, hogy a tiarát egy dzsinn, név szerint Nihaya lakta. Nem tudtam, hogy ki ő, vagy a dzsinnek miféle erőt képviselnek, azonban tudtam azt, hogyha családomban az előttem születendő gyermek, avagy apám életét veszti, engem illet az örökség.
Anyám már nagyon fiatal koromban úgy gondolta, hogy sosem lehet velem eleget, ezért mindennel elhalmozott, amivel egy anya tudja a gyermekét. Bájos asszony, csak egy kicsit túl sok belőle, mert képes mindenből felhajtást csinálni. A felnőtté válásom alkalmával akkora ünnepséget rendezett, hogy a szomszéd városok is belezendültek; urak jöttek minden felől, fényes ajándékokkal és csecsebecsékkel, de én untam magam. Nem élveztem a bálokat, ezért rendszerint tönkretettem azokat; anyám szerint azért, mert feltűnési viszketegségem volt. Hogyan lehetne az, ha mindent megkaptam, még azt is, amire nem volt szükségem? Éppen csak azt nem kaptam meg, amire a legjobban vágytam, és az a nyugalom volt, hogy legalább egy napot eltölthessek anélkül, hogy anyám a nyakamban lihegne.
Tanításomra nem panaszkodhatok, mivel megtanítottak mindenre, amit egy magamfajtának tudnia kell. Hogy milyen képességekkel rendelkezünk, kifinomítani az üzleti érzékem, megtalálni mások gyenge pontjait, ha ez lehetséges, s persze megvédeni magam. Harcolni a különféle fegyverekkel, mivel családom visszamenőleg nagyon is jól tudott bánni a szúró és vágó fegyverekkel, így meglepni áldozataikat, bár jobb intrikusokká váltak, és szerettek játszadozni a prédával, mielőtt jobban belevájnák karmaikat.
Tizenhatodik évemben végül eljött az idő, hogy apámat örök nyugalomba helyezzük; nem tudni, hogy a kor, valami betegség, vagy szimplán az, hogy megőrjítettem őt vitte e a sírba. Ezzel én lettem családunk örököse, bár a színfalak mögött még mindig anyám mozgatta a drótot, megbízásokat adva nekem, amiben úgy tűnt, Nihaya segítette az utamat. Meglepő, amit mondok, de kedvelem a társaságát annak ellenére is, hogy sokszor hűvös… de ki lennék én, ha nem tudnám ugyanezt megtenni, és kedvesen mosolyogni akkor is, ha közben arra gondolok, hogy megfojtanám egy kanál vízben? De talán így mutatom ki a szeretetem iránta, hogy elnézem neki meglehetősen furcsa szokásait. Sosem ismertem előtte más dzsinneket, így azt sem tudhatom, hogy mindegyiküknek ilyen e a viselkedése, vagy csak ő ilyen egyedi.
Szó mi szó, egyben rühellem is, ugyanakkor az életem részét képezi… a kis mocsok.

Saját képességek (amennyiben elfogadásra kerülnek):

Teleport: Egy fekete köd kíséretében eltűnik, majd egy másik helyen felbukkan ugyanígy egy fekete köd előjelével. A teleportálás maximum tíz kilométerre hat ki.

Ellenállás: Valójában egyfajta nagyobb ellenállás mérgekkel, alkohollal és egyéb összetevők ellen. Ha benyelne egy mérget, akkor a szervezete betegséggel, esetleg lázzal válaszolna.

Kashiwagi Haruna MIA3FFFV
Vissza az elejére Go down
Akashiya Moka

Akashiya Moka


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Mar. 26.

Kashiwagi Haruna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kashiwagi Haruna   Kashiwagi Haruna Folder-openPént. Aug. 19, 2016 10:11 pm

Elfogadva! Írj adatlapot és kezdheted a játékot!
Vissza az elejére Go down
 
Kashiwagi Haruna
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kashiwagi Haruna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: