Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Sayoko és <üres hely> szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Sayoko és <üres hely> szobája Empty
TémanyitásTárgy: Sayoko és <üres hely> szobája   Sayoko és <üres hely> szobája Folder-openSzer. Márc. 18, 2015 7:28 pm

Egy kétágyas szobában lakik, jelenleg szobatárs nélkül, nagyjából azóta hogy itt tanul. Mivel egymagában nincs ki elől elrakni a dolgait, az olyan cókmókok, mint a ruhák, könyvek vagy éppen a gyógyszerek nem mindig vannak a helyükön, már amelyik. Utóbbit például az általa használt padlóágy mellé rakosgatja ki, hogy lehetőleg mindig útba legyen észrevennie, bár ez nem mindig sikerül. A berendezési tárgyak nagyrészt az itteni alapot jelentik, nem cserélt függönyt vagy bútorokat, a kompjúter persze a sajátja, viszonylag mai darabnak minősül. Ha mégis elrejti valami cuccát, az az elsóneműk közé kerül
Vissza az elejére Go down
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Sayoko és <üres hely> szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sayoko és <üres hely> szobája   Sayoko és <üres hely> szobája Folder-openSzer. Márc. 18, 2015 10:05 pm


Óvatosan követtem Sayokót, akinek láthatóan valami más problémája is lehetett, ugyanis néha egészen vontatottan haladt. Csak nem az ütközéstől szédült meg, ijedtem meg rögtön, de elég szívósnak bizonyult. Nagyon jól tartotta magát a saját szerepéhez, egyszer sem nézett rám az út alatt, így feltűnésmentesen követhettem, mintha csak pont ugyanarra lenne dolgunk. Mikor végre felértük a kollégium lépcsőjén, Sayoko táskájában kotorászva ült le a földre, hátát a falnak döntve. Mivel elég kevesen voltak ilyenkor a koliban - sőt, egészen kihaltnak volt mondható a folyosó -, úgy döntöttem itt a megfelelő alkalom. Előléptem a fedezékem mögül, és megindultam felé.
- Most már remélem tudunk beszélni, Sayoko-chan - mondtam, azért kissé lehalkítva a hangom. - Követtelek, ahogy mondtad. Ugye tényleg minden rendben?
Vissza az elejére Go down
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Sayoko és <üres hely> szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sayoko és <üres hely> szobája   Sayoko és <üres hely> szobája Folder-openSzer. Márc. 18, 2015 10:19 pm

Ujjbegyeivel tapogatta ki a keresett kulccsomót, aztán folytatta pihenőjét, hogy aztán majd felkelhessen ha elég erőt tud üsszegyűjteni. Az érzékei eléggé rosszul működtek, talán annyira mint mondjuk egy emberé, szóval rosszul érezte magát, mindezt az is bizonyítva hogy a sensei szinte a semmiből bukkant fel és jött oda hozzá. Felocsúdott, csak erő nem párosult hozzá, így inkább feszültebb lett és a hasa mintha nyomott volna belülről. Mégis miről beszélt? Megint légszomja támadt, amit szuszogással palástolt valamennyire, szemei kicsit elkerekedve maradtak
- Éh... n, nem mondtam semmi... - sustorogta válaszul, s nyakát kezdte masszírozni, szorosnak érezte és ez rossz ómen volt - sh minden h rendbe
Be kellett mennie, nem sikerült higgadtnak maradnia, s bár ez belülről jött jócskán, vissza is fordult, tovább fűtve a problémát. Be kellett jutnia, megpróbált felpattanni, de elsőre csak fél térdig jutott, egy nyekkenés kisurrant ajkai között. Muszáj
Vissza az elejére Go down
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Sayoko és <üres hely> szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sayoko és <üres hely> szobája   Sayoko és <üres hely> szobája Folder-openSzer. Márc. 18, 2015 10:42 pm


Sayoko nagyon feszültnek tűnt, és erre válasza is ráerősített, ami nem épp teljes egészségre vallott. De aki ilyen nehézkesen mozgott és beszélt, az egyértelműen nem egy kis fejfájás miatt volt... Sayokonak agyrázkódása lett miattam! Nem bírt bejutni a szobájába, ez már biztosnak tűnt, márpedig szüksége volt a pihenésre ilyen állapotban.
- Várj, segítek! - ajánlottam fel neki külön kérés nélkül is, hiszen jobban ismertem annál, hogy azt higgyem, valaha is segítséget kérne másoktól. Gyengéden megfogtam, majd talpra segítettem, kulcsát szorongató kezét pedig óvatosan, semmiképp sem rángatva elvezettem a kulcslyukhoz.
- Bocsánat - hadartam, ahogy beléptem, majd az első kezembe eső poharat felkapva rohantam a hűtőhöz, hogy valamiféle italt varázsoljak neki. - Ülj le, hozok inni!
Volt egy kevés ásványvíz a hűtő ajtajában, így abból töltöttem háromnegyedig tele a poharat, majd visszasiettem, és a kezébe nyomtam a poharat. Aggódva álltam meg felette.
- Ne hívjak orvost, Sayoko?
Vissza az elejére Go down
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Sayoko és <üres hely> szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sayoko és <üres hely> szobája   Sayoko és <üres hely> szobája Folder-openSzer. Márc. 18, 2015 11:03 pm

- He ne...! - tiltakozott az ötlet ellen, de most nem ő volt az erősebb és némi rángatózás után be kellett látnia, jobb nyugton maradni, mert még kiszabadul és rosszul esik. Mégis, pár pillanattal később már zavartan igyekezett átvenni az irányítást a zárnyitás felett, lévén most hogy talpon volt, azért már nem rogyott össze
Végül kis segítséggel kinyitotta, beslisszanni és bezárkózni ellenben nem sikerült olyan jól, lévén nem hogy átjutott vele együtt az ajtón, inkább neki kellett betuszkolnia. Szerencsére elengedte, s amíg a sensei a hűtőhöz ment, lepottyant az ágyra, besuvasztotta a gyógyszerestubusokat párnája alá, a kikészített piruláit pedig a tenyerébe zárta, hogy beszedhesse amikor a tanárnő nem figyel, lévén a hűtőajtó csukódása riadóztatta hogy már biztos fordult felé
- H, köszönöm...
Igyekezve kézséges lenni, hogy kibúvót találjon a helyzetből, elvette a pohár vízet és szorongatni kezdte - ezzel leguríthatná a torkán a "cuccait", de hogy?
Vissza az elejére Go down
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Sayoko és <üres hely> szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sayoko és <üres hely> szobája   Sayoko és <üres hely> szobája Folder-openKedd Ápr. 28, 2015 9:57 pm


Kicsit tétován álltam Sayoko felett, és miközben figyeltem, hogy milyen rossz állapotban is van, a fejemben tucatnyi gondolat száguldott végig. Úgy tűnt, mintha valami okból húzná az időt a lány, hiszen annak ellenére, hogy hoztam neki vizet, még el sem kezdte kortyolni. Talán annyira hirtelen kapta el a rosszullét, hogy nem is tudja mit kéne tennie? Szörnyű lenne, ha valami komoly történne vele itt! Leguggoltam, hogy egy magasságba kerüljünk, és egyik kezemet óvatosan az ökölbe szorongatott kezecskéjére raktam. Olyan törékenynek tűnt így, szinte elveszett kézfeje az én tenyeremben.
- Igyál, Sayoko-chan - biztattam, de nem akartam erőltetni a dolgot. - Tudod milyen betegséged van? Gyógyszered nincs esetleg?
Kérdezgettem tovább. Nem voltam valami túl képzett biológiában, de azzal azért egyre inkább tisztában voltam, hogy ezek nem lehetnek agyrázkódás tünetei.
Vissza az elejére Go down
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Sayoko és <üres hely> szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sayoko és <üres hely> szobája   Sayoko és <üres hely> szobája Folder-openKedd Ápr. 28, 2015 10:15 pm

Töprengve bámult, vagyis inkább bámultak egymásra. Azon gondolkodott, hogyan tudná gyorsan és észrevétlenül megoldani a dolgát, lehetőleg minél előbb. De csak nem jutott eszébe időben, s lassan reagált arra hogy leguggolt és kézen fogta, egyben fogságba ejtve gyógyszereit is. Mit tehetett ilyenkor?
- Am... - próbálkozott olyan válasszal, ami talán segíthetett - igen, voltam az orvosnál, nem komoly... csak hm fárasztó volt a napom... hm, gyógyszert azt hiszem a fürdőbe tettem valahova...
Ajkaihoz emelte a poharat, s kortyolni kezdte a vizet. Ha elindul megkeresni, addig akár gyorsan be is tudná nyelni őket
Vissza az elejére Go down
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Sayoko és <üres hely> szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sayoko és <üres hely> szobája   Sayoko és <üres hely> szobája Folder-openKedd Ápr. 28, 2015 10:52 pm


Sayoko kicsit tétován válaszolt, mintha nem teljesen akarná az orrára kötni a dolgokat. Persze igaza volt, én nem az a fajta voltam, aki kikényszeríti másból az információkat, sőt igazából a legtöbb diák önként keresett fel a saját problémáival. De ez most vészhelyzet volt, és igen megörültem, amikor a lány végül elmondta a dolgokat. Kicsit sántított a dolog: még egy olyan lusta doktornő, mint ami az iskolának volt, sem mondta volna erre azt, hogy nem komoly. Persze lehet Sayoko csak nyugtatni próbált.
- Megyek, és megkeresem! - pattantam fel rögtön, és sietős léptekkel távoztam a fürdőszoba irányába, ahová tettre készen rontottam be. Aztán rá kellett jönnöm, hogy fogalmam sincs, hol keressem, és egy csomó ideig eltarthat, hogy megtaláljam, ha csak úgy nekikezdek valahol. Rövid gondolkodás után inkább hátrafordultam, és visszasiettem a szobába.
- Sayoko-chan, hol keresse... - ebben a pillanatban hirtelen megdermedtem, és elnémultam. A lány éppen egy sor gyógyszert vett be, és nyelt le. Szóval hazudott nekem... de miért?
Vissza az elejére Go down
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Sayoko és <üres hely> szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sayoko és <üres hely> szobája   Sayoko és <üres hely> szobája Folder-openKedd Ápr. 28, 2015 11:08 pm

Gyorsan ment, a sensei segítőkésznek bizonyult most is, szóval nem ütközött akadályba tisztes távon tudni magától. Egy pillanatra elbambult, figyelve ahogy eltűnik az ajtóban, de ekkor észhez tért és gyorsan beleborította szájába tenyere tartalmát. Néhány darab félre pottyant persze, de ő már össze is kapkodta és javában nyelte őket, mikor szavak ütötték meg fülét. Épp végzett, de felnézve megint csak kölcsönös figyelem állt közöttük, s ahogy belefulladt a szó, egyértelművé tette mi történt. Elég ostoba képet vághatott, erre is ráébredve már igyekezett is kimenteni magát
- Á háhá, nem kell, már megtaláltam! - túrt bele hajába zavartan - a párnám alá tettem, hih...
Vissza az elejére Go down
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Sayoko és <üres hely> szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sayoko és <üres hely> szobája   Sayoko és <üres hely> szobája Folder-openKedd Ápr. 28, 2015 11:36 pm


Bal kezemet a csípőmre rakva álltam meg, és úgy néztem Sayokot, ami próbálta ugyan menteni a menthetőt, de az arca elárulta. Nem volt valami jó a hazudozásban, ami azért mégiscsak megnyugtató volt. Dühös voltam most rá, és elsősorban nem azért, mert engem megpróbált átvágni, hanem sokkal inkább amiatt, hogy aggódtam érte.
- Sayoko-chan, ez nagyon komoly dolog! Ilyenekben nem illendő viccelődni senkivel - közöltem egyértelmű rosszallásom. Hazugsággal nem akartam megvádolni, bármennyire is így éreztem részéről. Csak megbántottam volna, azt pedig nem szerettem volna.
- Máskor ne bolondozz ilyenekkel... De nem mondanám, hogy semmiség lenne az egész, ha ennyit kell titkolózni - játszottam végre egyenes módon nyílt lapokkal, mivel ugyanezt vártam volna el tőle is. - Annyit titkolózol előttem Sayoko-chan...
Vissza az elejére Go down
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Sayoko és <üres hely> szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sayoko és <üres hely> szobája   Sayoko és <üres hely> szobája Folder-openSzer. Ápr. 29, 2015 12:03 am

Az első kör nem zárult fényesen, a sensei nemtetszése idáig érződött és neki pedig nem voltak észérvei amikkel visszavághatott volna. Csak ideje legfeljebb, miközben ő sopánkodott, Sayo igyekezett kicsit értetlennek látszani, s gyorsan összeszedte gondolatait. Ami azt illeti, még egy kevés ihletet is szerzett tőle, fáradt volt, pihennie kellett volna de a méltóságát vagy mit meg kellett valahogy védenie, vagy nem engedni el harc nélkül. Mi köze volt másoknak az ő problémáihoz egyébként is? Halkan sóhajtott, némi erőt nyerve belőle, de fáradtan pislogott
- Hmh, nem ismerem... Sensei, h, de nem zavar... magát miért...? - erőt vett magán és feljebb csusszant, hogy a falnak támaszkodhasson - Vannak titkai, nem? Szeret beszélni, h... róluk? Nem azért... titok a titok mert, nem? Hh
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sayoko és <üres hely> szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sayoko és <üres hely> szobája   Sayoko és <üres hely> szobája Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Sayoko és <üres hely> szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aihara Hanako szobája (1 hely üres)
» Ryouta Hanase szobája (két ágy üres )
» Ito hattori szobája (1 hely még szabad)
» Miyanaga Katsuo (két ágy üres még)
» Hoshikaze szobája (egy hely szabadon)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 2. emelet-
Ugrás: