Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Miria Wingo

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Miria Wingo
Diák
Miria Wingo


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Apr. 30.

Miria Wingo Empty
TémanyitásTárgy: Miria Wingo   Miria Wingo Folder-openCsüt. Május 02, 2013 8:01 pm

Név: Miria Wingo
Nem: Nő
Kor: 14
Faj: Vérfarkas

Jellem: Kedves, segítőkész, nyitott az új kapcsolatokra, habár nehezen találja meg a balanszot, hogy a régiekre is megfelelő mennyiségű időt fordítson.
Vallató jelleme van, ami abban nyilvánul meg, hogy rengeteg kérdést címez a beszélgetőpartnerének, míg ő maga csak keveset beszél. Sokszor visszakérdez és teljesen egyértelmű dolgokra is rákérdez. Alapjában véve megvan a magához való esze, melyhez pluszban társul még egy kis számító jelleg is, ami többnyire nem tudatos. Képes úgy befolyásolni a párbeszédet, ahogy ő szeretné, ha éppen bírja, hogy a saját malmára hajtsa a vizet. Mindezek ellenére még mindig azt állítom, hogy kedves, jobban mondva őszintén kedves, mert semmilyen hátsó szándék nem vezérli.
Többnyire a szürke hétköznapok rabja, sokszor tengődik, unatkozik, amire szüntelenül keresi a gyógymódot, de nem talált még rá.
Keresi párját is, habár egyenlőre még nem akadt senki a horgára, annak ellenére, hogy elég csinos teremtés.

Szexuális beállítottság: Biszexuális

Küllem: Mint ahogy fentebb írtam elég csinos leányzó, de még mindig nem a top kategória. Durván 170 centiméter magas, melyhez 55 kg.-nyi súly párosul. Sötétebb haja lapockájáig ér. Kék szeme szépen ragyog hosszú szempillái árnyékában. Melle közepes méretű, melyet csöppet sem lehet "földet megkerülő második hold dinnyéknek" nevezni.
Viselt tárgyak: Többnyire a ruhája, mely a lengébb daraboktól egyenesen az estélyiig terjedhet. (Alkalom adja, of course.) Más tárgya nincs egy kis pénzen kívül.


Előtörténet:
Vérfarkas vagyok. Mindig is az voltam. Azt hiszem hiszem elmondhatom, hogy szeretem is. Tetszik a gondolat, hogy valamivel azon emberek fölött állok, akikkel együtt töltöttem az életem eddigi tizenhat évét. De hogy mi tetszik benne annyira? Fogalmam sincs igazából. Valamivel mindig ki akartam tűnni, talán ez lehet rá a legjobb magyarázat. És még ha az emberek nem is tudhatnak arról, hogy mi vagyok valójában, nekem a tudat is nagyon sokat számít: Tudom, hogy több vagyok, kitűnök. És ez önbizalmat adott nekem már jó rég óta.
Az emberek világában élni nekem teljesen olyan, mintha a sajátomban lennék. Az Abysst nem ismerem eléggé, mivel szüleim már születésem előtt jóval az emberek világában telepedtek le, így aztán azt mondhatom, hogy ez a világ így az enyém, a magaménak tudhatom.
Iskoláimat azzal a titokkal kezdtem el, amire gyorsan rájöttem vagy szüleim által, vagy saját magam és a hold segítségével: Démon vagyok. Nem is akármilyen. Egy olyan, amit úgy hívnak: Vérfarkas. Ez a szó, mikor először hallottam teljesen elvarázsolt engem. Nyomban éreztem, hogy sokkal több minden bújik meg mögötte, mint például az "ember" mögött.
De szüleim nem voltak úgymond "rasszisták". Szeretetet neveltek belém gyűlölet helyett, így könnyű szerrel lett belőlem olyan, aki bármely faj képviselőjével jól kijön legyen az élő vagy holt, szép vagy csúnya. Persze csak ha az érintett ki akar velem jönni.
Az évek súlya lassan a vállamat kezdte nyomni, s ahogy kislányból felcseperedtem tinivé, kivesztek életemből a varázslatos dolgok, melyek gyermekként még oly' nagyszerűek voltak. A mindennapok monotonitása elviselhetetlenné vált, éppen ezért döntöttem úgy, hogy gimnáziumba egy sokkal különlegesebb helyre megyek, mint ahova az emberek iratkoznak be...
A Yokai Kotagakko lett a hely, amit megjelöltem, s mivel az ottaniak tudták, hogy honnan származom, s ki vagyok, egyszerűen be is jutottam. Most másod éves vagyok, de már kezdem magam unni. Sokszor próbálok meg újat tenni, de valahogy nem sül el úgy, ahogy szeretném. Fajunkat, erőnket is véka alá kell rejtenünk, nem mutatkozhatunk igazi alakunkban, mert bünti jár érte. Ez is csak egy normális, hétköznapi iskola, ami az emberek kultúrájára hajaz.
Nagyon remélem, hogy történni fog velem mostanában valami izgalmas...
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Miria Wingo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miria Wingo   Miria Wingo Folder-openCsüt. Május 02, 2013 8:24 pm

Szia, nekem tetszik az előtörténeted és a fogalmazásod is szép, nem beszélve a helyesírásról. Elfogadom, mindössze csak egyetlen dolgot kellhet átírnod két dolog közűl (s az a másikat már megoldja). 14 éves diák Japánban, mivel ott nevelkedtél eddig is, középiskola alsó tagozatában már a harmadik évnek számít. Így vagy maradsz 14 éves és így harmadéves leszel, vagy 13 éves és mádodéves. Habár, lehet hogy betöltötted közben a születésnapod, így inkább rád hagyom a módosítás lehetőségét, nem kötelező!

Egy gyors adatlap kell csak, s aztán már nyithatsz is szobát és játszhatsz
Vissza az elejére Go down
 
Miria Wingo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Miria Wingo
» Suzuki Yukiko és Miria Wingo szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: