Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Higashiyama Chigusa

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Higashiyama Chigusa
Diák
Higashiyama Chigusa


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Oct. 24.
Age : 30
Tartózkodási hely : Pont mögötted^^

Higashiyama Chigusa Empty
TémanyitásTárgy: Higashiyama Chigusa   Higashiyama Chigusa Folder-openCsüt. Okt. 25, 2012 4:53 pm


Név: Higashiyama Chigusa
Nem:
Kor: 18
Faj: Kristály vámpír

Jellem: Chigusa vagy röviden Chi-chan első látásra egy kedves, mindig jókedvű, barátságos lánynak tűnik. Szerető testvér, aki mind a 28 testvérével jóban van de a legszorosabb kapocs ikertestvéréhez Ichikohoz köti. Azonban ezek mellett más jellemzőkkel is rendelkezik. Első és legszembetűnőbb a dominanciája. Szeret irányítani szituációkat, embereket, és nem tetszik neki, ha valami nem úgy történik, ahogy akarja. Nem szereti azt, sem ha valaki más akarja őt irányítani, megszabni neki, hogy mit csináljon. Eléggé heves természetű is, így ha belekötnek hajlamos verekedésbe bonyolódni. Bátorsággal is meg van áldva rendesen így nem fél attól, hogy esetleg egy erősebb fél ellen kell megküzdenie.
Ki nem állhatja, ha a jelenlétébe vagy a közelében valaki(k) nőket/lányokat bántalmaznak akár verbálisan akár fizikálisan. Ha ilyet tapasztal rögtön a sértett nő/lány segítségére siet, és ha más megoldás nincs agresszívan lép fel az/azok ellen, akik a bűntettet elkövették.
Nem szereti, ha valaki eltitkol előle valamit. Könnyedén rájön, ha valami ilyesmi történik körülötte és mindent megtesz annak érdekében, hogy rájöjjön a titok tárgyára. Illetve maga sem tud egy titkot sem megtartani.
Vámpír lévén neki is kell vért szívnia ám ő csakis nők vérét hajlandó meginni férfiét egyáltalán nem. Ez persze nem meglepő hisz mióta csak az eszét tudja a nők után vonzódott a férfiak pedig csak a barát szerepét tölthették be nála habár sokan voltak, akik ennél mélyebb köteléket akartak vele köttetni.
A nők közötti azonban válogatós. Ha vérre van, szüksége bármely nő megteszi, azonban ha szerelemről van szó az már más tészta. Chi-chan ugyan is csak kismellű nőkbe hajlandó beleszeretni ugyan is a kis mellekért van oda. Ugyan saját bevallása szerint a nagyobb mellmérettel rendelkező nőkkel sincs baja, de ha döntenie kéne, akkor ő a kis mellű nőket választaná.
Saját kis törvénye hogy bármely – kismellű – nővel/lánnyal hajlandó viszonyt kezdeményezni, ha a kettőjük közötti korkülönbség nem nagyobb, mint hat év. Párkapcsolatban hűséges, sosem csalná meg élete párját. A szakításokat elég jól viseli, vagyis a másoknak úgy tűnhet, hogy jól viseli, de később, ha nem látja, senki igen csak kiborul.
Nem szereti a dohányfüstöt és a drogokat sem viszont az alkoholt kis mértékben nem veti meg, de sosem iszik annyit, hogy elveszítse józanságát.
Mindemellett még mielőtt elfelejteném megemlíteni, bár nem igazán a jelleméhez tartozik kiváló főzőtudománya melyet ikertestvérétől lesett el.

Külső: Magassága 162 cm így nem nevezhető kimondottan magas, de azért alacsonynak sem. Magassága mellé 45 kg-os súly párosul, amit tessék Top secret információként felfogni, ha valakinek is tovább adod, megtalál és kiszipolyozza belőled az összes vért^^ Haja rózsaszín, míg szemei gyönyörű kék színben pompáznak. Bőre selymes tapintású, de enyhén sápadt melynek oka, hogy Árny típusú Kristály vámpírként kerüli a nap éltető fénysugarait.
Viselt tárgyak: A hétköznapokban az iskolai egyenruhában látható hisz iskolában kötelező. Ha épp nem az iskolában van, szeret egyszerű, de szép ruhákba öltözni. Farmer, póló, forrónadrág vagy csak egyszerűen egy kinyújtott póló esetleg az egyenruha felső része és egy bugyi. Persze utóbbi két öltözéket csak zárt ajtók mögött. Szemüveges lévén mindig szemüveg visel mely tán még szexibbé teszi, mint mikor konyaklencsét hord. Egy köldök piercing (KATT) amely nem szokványos ugyan is ebbe van elzárva az ereje. Előszeretettel hordok sötétebb színű ruhákat, de azért néha megesik, hogy élénk színű öltözékekben tűnök fel.
Mobiltelefon mely leginkább csak az Ichikoval való kapcsolattartásra szolgál.

Beállítottság: Leszbikus

Előtörténet: A nevem mint azt már feljebb olvashattátok Higashiyama Chigusa. Családom a Higashiyamák még a Meidzsi-kor kezdetén a 19. század második felében érkeztek a földre azon belül, is mint kitalálhattátok japánba. Itt telepedtek le egy part menti kis falucskában ahol apám halászatból, míg anyám orvosi képességeivel kereste meg a mindennapi kenyerét. Akkor még fiatalok voltak mindketten mármint vámpír viszonylatban. Mindketten egy év alatt nagy sikereket értek el a saját területükön így nem csoda hogy elég hamar megszedték magukat pénzel. Apa saját vállalkozása egy év alatt 10 hajóval bővült, míg anya saját korházat építetett melybe a környék több falujából és városából is eljártak. Sok képzett orvost vett fel nem csak japánt, de külföldről érkező fiatal orvosok is dolgoztak a keze alá. Kilétük sosem fedték fel mely annak volt köszönhető, hogy anya a tudatlan betegektől heti rendszerességgel vett le tőlük vért így mindig volt utánpótlás minek köszönhetően a városban nem történtek titokzatos éjszakai támadásokról hírek. A közel 144 év alatt a lassabb öregedésük és hosszabb életük miatt hamar lebuktak volna ezért többször költözniük kellett.
Jó magam 1994 márciusában születtem. Ekkortájt költöztek apámék utoljára ugyanis az óta is Tokióban élnek. Én voltam a családban a 29. gyermek. Anyám összesen 15 fiút és 14 lányt szült. A fiúk között van két ikerpár is, ahogy a lányoknál is, de ott csak egy pár melynek egyike én a másik a nálam egy perccel fiatalabb húgom. A hugival pont olyanok voltunk és vagyunk is, mint két tojás. Mindkettőnk rendelkezik ama különlegességgel, hogy a hajszínünk már születésünk óta rózsaszín. Na persze ez csak egy éves korunktól látszott meg igazán, de azért már az előtt is látszódott enyhén. Akkor az orvosok azt mondták, hogy lehet, azért van, mert vékony hajszálerek futnak bennük és ettől olyanok, de mint kiderült egy szál hajszálér nem fut bennük. Mivel hogy családunk a Kristály vámpírok nemzetségéhez tartoznak így nem meglepő, hogy mi is azok vagyunk és mindketten születésünktől kezdve rendelkeztünk a saját elemi mágiánkkal. Én az árnyakat, míg a húgom a lángokat uralja. Kisgyermekként egy-egy medálba lettek elzárva a képességeink és megtanították, hogy nem szabad felfednünk azt. Persze ettől függetlenül még így is kibocsátottunk magunkból démoni aurákat így az óvodában alig-alig voltak barátaink. Én persze olyan balszerencsés helyzetben vagyok, hogy ugyan magam is sugárzom magamból a démoni aurát, melyet mindenki érez azonban és valamilyen oknál fogva nem vagyok képes ezen aurák érzékelésére és ennél fogva meg sem tudom különböztetni a démoni lényeket az emberektől mindaddig, míg azok fel nem vették eredeti kinézetüket.
Mivel démoni létünk miatt sokat bántottak és sokan kerültek is az emberek az évek során nem bővelkedtünk a barátokban. Na persze azért voltak csak nem olyan sok, mint úgy átlagban az embereknek. A hugicámmal - akit amúgy Ichikonak hívnak - elég szoros a kapcsolatunk pont, mint az ikreknél. Mindig is szerettünk ugyan úgy öltözködni és egymást utánozni aztán meg nevetni a sok kérdőjeles fejen, akik nem tudták ki kicsoda. A kettőnk szoros kapcsolatának köszönhetően nem is szorultunk rá a sok barátra, ám mint minden jó a mi kapcsolatunk is megromlott, még ha nem is hosszú időre. Ennek oka az volt, hogy 14 évesen bejelentettem az egész család füle hallatára hogy én márpedig a lányokat szeretem. Az édes ikertestvéremet ez a hír igen csak letaglózta, de az még inkább, hogy évekig titkoltam előle annak ellenére, hogy megígértük egymásnak, hogy nem titkolunk semmit egymás elől. És az óta nem is titkolódzom senki előtt.
A vallomásomkor már jártam egy lánnyal. Sakurának hívták és három évvel volt idősebb, mint én. A kapcsolatunk nem tartott sokáig így a csóknál messzebb nem jutottunk soha. Összesen egy évet voltunk együtt majd ő elhagyott egy másik vele egyidős lány miatt. Eleinte nagyon bántott a dolog, nem is fogadtam, jól de így utólag bele gondolva örülök neki, hogy így történt ugyan is a szakítást követően Ichikoval ismét olyanok lettünk, mint régen.
Nemrég töltöttem be a 18. életévemet Ichikoval minek alkalmára a medálokat melyekben az erőnket elzártattuk, lecseréltük egy-egy köldök piercingre. Ezen alakban ugyan is biztos nem veszítem el az új iskolámban. Igen 18 évesen sajnos nincs más választásom, mint iskolát váltani ugyan is az iskolakezdés óta verekedések miatt annyi fegyelmit kaptam, hogy kénytelen voltam váltani és új lappal kezdeni a Youkai Koutougakkoban.

Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Higashiyama Chigusa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higashiyama Chigusa   Higashiyama Chigusa Folder-openCsüt. Okt. 25, 2012 5:18 pm

Rég láttam ilyen tekintélyes jellemkifejtést, ez egyértelműen ritkaság számba megy. Az előtörténetben sem látok kivetnivalót, ezért el is fogadom
Vissza az elejére Go down
 
Higashiyama Chigusa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Higashiyama Chigusa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: