Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Társalgó

Go down 
+18
Erika Bayerlein
Egami Daisuke
Aisha
Ikumi
Natria Hamachi
Narazaki Ryuko
Clayton Williams
Chou Atsumi
Moriya Sayoko
Elfie McSnow
Fujiko Mika
Akaki Kaede
Mordon Ismur
Alexander Flash
Mitsui Yua
Kluzgor
Curara Fubuki
Aono Tsukune
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Aisha
Diák
Aisha


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2014. Feb. 25.
Age : 27
Tartózkodási hely : A szobámban

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openPént. Feb. 28, 2014 3:26 pm

A lány kedvesen viselkedett velem, és ugyan tényleg nem tettem szóvá az étkezési szokásait, mivel mindenkinek van valami heppje, így nincs jogom ilyesmikhez. Elvette a mangám, majd pár pillanat múlva vissza is kaptam. Nem akartam hogy meglássa a tartalmát, de mivel most bátornak kell lennem így engedtem neki hogy bele kukkantson. Közelebb húzódott hozzám, én nem húzódtam el, nem is tudtam volna. Átfutott a tekintetem az itt lévőkön, úgy nézem valami okból kifojólag mindenki olyan közel áll egymáshoz. Majd mikor megemlítette hogy Ő is szokott ilyen tartalmakat olvasni, felcsillant a szemem. *-* Uhh, még egy uroshii. *-* De nem, megemlítette hogy yurit is szokott olvasni, én olyannal csak párszor találkoztam. Meglepett hogy megemlítette hogy ötleteket is szokott onnan meríteni, és megcsinálni a mangából vett dolgokat, bár biztos megint csak receptekre gondolt, és én vagyok a rossz kislány amiért olyan dolgok fordulnak meg a fejemben róla... Felajánlotta hogy körbevezet, aminek nagyon örültem. Eddig egyedül a szobámat és a társalgót ismerem, semmi különösebbet. Majd feltett egy olyan kérdést is ami tegnap már egyszer elhangzott a szobatársam szájából.
- Örülnék neki, a szobámon és a társalgón kívül nem nagyon ismerek mást... - Majd vártam.
- Ígen, szívesen lennék a barátnőd hisz olyan kedvesen közeledtél felém, és persze Miuval is szeretnék barátságot kötni. - Emeltem fel a cicust és érintettem az orrocskáját az enyémhez.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openPént. Feb. 28, 2014 10:19 pm

*Mikor fel csillant Ai-chan szeme sejtelmesen el mosolyodtam. 
-Óóó te ki csintalan, ha szeretnéd majd ki próbálhatunk valamit közösen az egyik yuri mangából. Biztosra veszem, hogy van amit te is ki próbálnál.
*Mondtam neki és kissé el gondolkodtam mit mutassak meg neki az akadémiából. Akkor el mondta, hogy lenen a barátnőm és Miut is szeretné a barátjának és össze érintette az orrát az övével. Miu orra kicsit nedves volt, de ő maga hagyta magát sőt még nyelvével egyszer gyorsan meg nyalta Ai-chan száját.
-Úgy látom Miu máris el fogadott téged. Na akkor hová menjünk elsőnek? Nézzük meg a sulit vagy a sport pályát esetleg a parkot vagy az erdőt? A város és a sulin kívüli részt egyenlőre ki hagyhatjuk. A temető sem szép hely.
Vissza az elejére Go down
Aisha
Diák
Aisha


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2014. Feb. 25.
Age : 27
Tartózkodási hely : A szobámban

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openVas. Márc. 02, 2014 6:13 pm

A lány meglepően közvetlen, de úgy látszik itt mindenki ilyen, azt hiszem itt mindenki más, nem olyan gonosz és parancsolgatós. Furcsa nekem az hogy nem mondják meg mit csináljak, hanem rám akarják hagyni a választás és döntés jogát… de akkor nem tudom teljesíteni a kérésüket… és az nem jó. Furcsa nekem ez a helyzet nem nagyon tudom hogy, hogy is álljak hozzá. Úgy néz ki lett még egy barátnőm, így összesen hárman vannak már, szinte hihetetlen ez számomra. Aya, Miu és Ikumi. Igen, Miu is. Azt hiszem mikor az orromat hozzá érintette, hogy macskapuszit kapjon, tévedésből megnyalta a szám szélét. Melgelődtem, és zavartan elmosolyodtam. Ikumi úgy néz ki tényleg szeret főzni, és nem is tudtam hogy yuris mangákból is lehet ilyet tanulni.
- Ikumi-sama, úgy látom te tényleg szeretsz főzni, hogy még a yuri mangákból is azt tanulgatod. – Mosolyodtam el. Nem is gondoltam hogy olyan tartalom is van benne. Azt mondta körbe vezet, aminek örültem hisz még nem jártam erre, sok meglepő dolgott mondott, mint péládul a temető, nem is gondoltam hogy van itt olyan. oO

- Ümm… Nehéz kérdés… te.. melyiket szereted? – Kérdeztem vissza, tehát azt szerettem volna megismerni hogy Ő mégis hol szeret lenni, elvégre az olyan területeket biztos szívesebben mutatja meg.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openVas. Márc. 02, 2014 7:29 pm

*Miu oda hajolva oda adott egy orr puszit Ai-channak aztán hozzá simulva dorombolt tovább. Én csak mosolyogtam aztán kicsit meg lepődtem mikor azt mondta, hogy a yuri mangákból főzők.
-Nem nem egyszerűen csak Ikumi hívj így kérlek. Valóban szeretek főzni, de félre értettél yuri mangából nem lehet meg tanulni. Igaz, hogy van amikor a párok esznek és el mondják mi az és utána nézve meg lehet tanulni. De én a szerelmükre gondoltam meg ha esetleg hentaiban olvasod akkor szeretkezés is igen nagyon érdekel.
*Vallottam be egy mosollyal, és mivel már tudtam, hogy félre értett már tudtam, hogy változtatnom kellene azon amit mondtam.
-De tudod mit inkább főzünk akkor majd és nem csintalankodunk hihi.
*Már rég tudtam melyik helyet szeretem a legjobban a suliban.
-Én a parkot szeretem a legjobban.
Vissza az elejére Go down
Aisha
Diák
Aisha


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2014. Feb. 25.
Age : 27
Tartózkodási hely : A szobámban

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openVas. Márc. 02, 2014 7:48 pm

Úgy látszik sikeresen szereztem új barátokat. *elmosolyodik* Nem értettem hogy a mangákból hogy tanulhat meg Ikumi-sama főzni, de úgy látszik mégis lehet, majd magyarázott egy furcsát. Nem főzni tanul meg belőle. Igaz én főként yaoit olvasok, a férfiak szerelme lenyűgöző, és talán azért is szeretem mert ritka... eddig még nem láttam a valóságban ilyet, mint ahogy yurit sem. Sosem tudtam elgondolni hogy milyen is lehet ez tényleges emberek között. A lányról sem gondoltam hogy ilyen nyiltan mer beszélni a sex-ről... persze megfordult a fejemben hogy vajon tényleg csinálta-e már, de az efféle gondolatokat elhessegettem gyorsan. Nem szabad, nem az én dolgom. Valahogy sosem gondoltam volna hogy a mangákból lehet ilyeneket tanulni, én csak olvasgattam őket, mert tetszettek... de ezek szerint, két férfi szerelme tényleg oly varázslatos, lenyűgöző és izgalmas mint ahogyan azt megrajzolják?... A szerelem ismeretlen fogalom számomra,mint ahogy oly sok minden itt... valahogy minden más mint kint. Közvetlenebb és nyitottabb... mégis félelmetesebb. 
- Rendben van Ikumi-sa.. Ikumi. - Helyesbítettem ki a mondatom.
- Igen, szívesen főznék veled ha szeretnéd. - Pirosodtam el. És ha felállt, akkor követtem.
- A park az jó hangzik, még nem voltam ott. - Magyaráztam.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openVas. Márc. 02, 2014 7:59 pm

*Úgy tűnt nincsenek kérdései é nem volt zavarban amit mondtam. Nem is tudtam, hogy most mit mondjak. Nem akartam rá kérdezni így mindenki előtt, hogy nem-e szűz. De úgy éreztem, hogy igen, de ez nem is volt baj.
-Persze majd főzünk együtt valamit. Valami könnyűt amit gyorsan meg tanulhatsz. Bár biztosan tudsz valamit főzni te is.
*Fel álltam majd előre nyújtottam az egyik kezemet. Miu gyorsan fel ugrott és a karomon végig mászva fel ült a vállamra, úgy ült ott mint Pikachu Ash vállán a Pokemonban.
-Miu.
*Nyávogta és pedig vártam, hogy Ai-chan meg fogja a kezem.
-Gyere mutatom az utat.
*Ha meg fogta a kezem elindultam vele a park felé.

/Folyt. Park/
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openCsüt. Május 15, 2014 4:57 pm

Kellet pár nap, hogy össze szedjem magam a szakítás után. Hiszen többen is vigasztaltak és ki derült, hogy több fiúnak is tetszem még. Csak még én nem ismerkedtem össze velük. Egyik kollégiumi lány mondta, hogy jöjjek el a társalgóba ott biztosan találok majd olyat akit talán meg szeretek. Bár most a leg többen lányok voltak és párok akiket láttam, de reméltem barátnőmnek igaza van.
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openCsüt. Május 15, 2014 6:42 pm

Egy unalmas délután volt a mai. Sem teendőm, sem beszélgető partner, semmi. A húgom mondta mindig, hogy nézzek le a társalgóban vannak ott érdekes emberek... Emberek? Khm... fazonok, maradjunk ennél a kifejezésnél, mert hogy az emberekhez semmi közük, az biztos.

Bandukolva lépdeltem az iskola járólapjain, s közben nézelődtem, néztem ki az ablakon, figyeltem, ahogyan szállnak a madarak, lobognak a fák levelei az enyhe szellőben és elmélkedtem. Elmélkedtem, hogy mivel kéne elütni az idő, hogyan kéne viselkednem a sok démon közt, emberként. Hugicám azt is mondta mindig, hogy keressek valami lányt. De hát itt? Itt, a démonok közt? Nem nekem való ez...

Belépvén a társalgó ajtaján körülnéztem, és szinte csak lányokat láttam, fiúk maximum a párjukkal voltak ott. Meglepődtem. Meglepődtem mert semmi különbség nem volt egy emberi kávézó, társalgó közt és e között a hely között. Ugyan az a légkör. Ha nem tudtam volna, hogy démonok vesznek körül még örültem is volna a társaságnak. De nincs mit tenni, el kell vegyülnöm a tömegben, hátha találok hozzám... hasonlókat.

Tovább keresgéltem a "tömegben". Meg is láttam egy gyönyörű ám a zöld hajával nagyon is furcsa lányt. Néhány percig bambultam felé, nem igazán akartam barátkozni, aztán a fene sem tudja már miért, de megindultam felé. Mikor elég közel értem, megszólítottam. - Szervusz! - Nézem rá egy kissé hamis mosoly kíséretében. - Egyedül vagy? - Kérdeztem rá már-már egy kicsit komolyabb, de félénkebb hangom, mintsem vidáman és kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openCsüt. Május 15, 2014 7:08 pm

Míg várakoztam beszélgettem pár lány ismerőssel, de azért figyeltem a környezetemre. Nem akartam vámpírba futni még ha lány is. Már meg tudtam védeni magam tőlük persze, de dámpír ként jobb tartani a távolságot. Tudtam jól, hogy a kevesen kivételeznek egy félig emberrel félig vámpírral. Átváltoztatni magam meg sosem akartam. Bár erről már vitába szálltam magammal párszor mikor hosszú életű fiúval jöttem össze. De most nem akartam több szár éves kapcsolatot. Egy rendesnek is örültem volna ezért köszöntem el a lányoktól és néztem tovább mikor egy fiú e szólított.
-Szia! Igen egyedül vagyok.
Néztem a fiúra aki mintha kicsit félénk lett volna.
-Ismerjük egy mást?
Kérdeztem vissza barátságosan. Hiszen a suliban sokakat ismertem az osztályokból, ezért néha már nem tudtam ki kicsoda.
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openCsüt. Május 15, 2014 8:03 pm

Miért is csinálom én ezt? Mi szükségem is van nekem egy démon társaságára? Fogalmam sincs, de úgy éreztem, hogy meg kell tennem. Ráadásul igazán szép lányról is volt szó, talán leginkább ezért is szólítottam meg. Mióta itt vagyok, ismét találkoztam az én kis hugicámmal megváltozott kissé az életem. Megesküdtem, hogy miden egyes vámpírt, sőt démont megölök. De ennek már mi értelme, ha az, aki miatt ezt megfogadtam már szintén egy vámpír. Őt is meg kellene ölnöm a fogadalmam szerint... Ez lehetetlen, ez egy paradoxon. Muszáj vagyok változni. Gyökeresen. Talán itt az ideje elkezdeni.

- Nem hiszem, eléggé új vagyok az iskolában. Csak néhány hónapja iratkoztam be. - ~ Meg tudod csinálni Daisuke, meg tudod csinálni! ~ mondogattam magamban. Egy akkora akadályt éreztem magamban, annyira megvetettem a démonokat, hogy már az is egy csoda, hogy a közelükbe mentem, nem még, hogy megszólítani egyet? - Daisuke vagyok. Egami Daisuke. - Mutatkoztam be illendően. - Először vagyok itt a társalgóban, nincs is túl sok ismerősöm... És úgy láttam mintha te is éppen társaságot keresnél. - Mosolyogtam rá, nehéz volt, de megtettem. Rámosolyogtam egy démonra.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openPént. Május 16, 2014 5:44 am

-Ó értem akkor üdvözöllek utólag is a suliban.
Mosolyogtam kedvesen aztán kicsit végig néztem rajta.
~Egészen jó képű és jó a ki állása is. Úgy látszik sokat is edz. Vagy az is lehet, hogy test alkata ilyen.
-Én Mitsui Yua vagyok nagyon örvendek. Hát igen mondhatjuk, hogy társaságot kerestem.
Felleltem és kissé zavartan meg babráltam a vékony ezüst nyakláncomat amin két gyűrű is volt az volt jegyességeimet bizonyítva. Ki vételese nem tudtam mit csináljak hiszen úgy látszott ismerkedni szeretne ami részemről nem volt akadály. Hiszen úgy is új párt is akartam idővel találni és ahhoz meg kellet ismerkedni a fiúkkal. Persze lehet, hogy csak barátokat lelek majd bennük, minden esetre valahogy el kellet kezdenem ismerkedni.
-Mond csak Daisuke te sportolsz ügye? Nem lenne kedved velem néha sportolni közösen, Vagy ha csak el szeretnél hívni enni valamit?
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openVas. Május 18, 2014 8:47 am

Babrált valamivel a nyakában. Közelebbről megnézve egy ezüstlánc volt, rajta két gyűrűvel. Kissé furcsálltam, úgy néztek ki mintha jegygyűrűk lennének, de nem voltam benne biztos. Ki tudja milyen szokásaik vannak a démonoknak?

Aztán rákérdezett, hogy sportolok-e, illetve, hogy edzenénk-e vele néha. Három mondatot váltottunk és ő már is közös programokat akar szervezni. Nem még amikor megemlítette, hogy elhívni enni őt, tehát randira akarnám hívni esetleg. Érdekes egy nőszemély, de valami megfogott benne, nem tudom, hogy mi volt az, de volt valami az biztos.

- Igen, sokat edzek. Sajnos nem tartozom itt a legerősebbek közé alapjában véve, ezért szintre kell hoznom magam. Persze, jó lenne néha valakivel sportolni, nem egyedül. - Zavartságom miatt nem igazán válaszoltam az utolsó mondatára, valahogy az nekem túl gyors lett volna.


//Bocsi, hogy csak most írok//
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openVas. Május 18, 2014 5:18 pm

-Nem baj én sem vagyok valami erős. Csak meg kell védenem magam egyesektől akik néha elég harapósak.
Mondtam neki és be fejeztem a babrálást a nyakláncommal.
~Ha Daisuke vámpír lenne az ezüst már eleve távol tartaná tőlem így semmi komolyabb félni valóm nincs tőle egyenlőre. Bár azt nem tudom ő milyen démon, de ő sem tudja még szerintem, hogy dámpír vagyok.
-Rendben akkor meg beszéltük néha edzünk közösen.
Mosolyogtam rá aztán nem tudtam mit csináljak. De aztán eszembe jutott valami amit tudnom kell mielőtt esetleg jobban ismerkedni próbálnák vele.
-Mond csak Daisuke nem ismered véletlenül Ikumit? Nem vagy esetleg a párja?
Kérdeztem kissé gyanakvóan hiszen nem akartam ismét Ikumi párjával ki kezdeni.

(Semmi gond Smile
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openVas. Május 18, 2014 6:06 pm

Azt mondja nem erős, heh. Vicces, miután a kis húgom majdnem eltörte a kezem, csupán az ujjaival.
Mikor Yua befejezte a babrálást a nyakékkel megszólaltam. - Az ezüst, ugye? - kérdeztem tőle kíváncsian, majd kivettem a pólóm alól az ezüst nyakláncom, amelyen egy ezüstérme lógott. - Csak nem vámpírok ellen hordod? - Egyre kíváncsibbá tett ez a nőszemély. Milyen vámpír lehet, az aki ezüst láncot hord? Egy ilyen helyen biztosan vannak vámpírok, nem hiszem, hogy egy egyszerű dísz nyaklánc lenne... Bár, lehet, hogy tévedek.

- Ikumi? Rémlik a neve... Hmm... Igen, ismerős! Találkoztam már vele. De hogy a párja lennék? Nem, nem ismerem olyan jól. - mosolyodtam el.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openVas. Május 18, 2014 7:31 pm

-Igen ezüst.
Feleltem a váratlan kérdésre, majd meg lepetten látom, hogy neki is van egy ezüst nyaklánca.
-Igen lényegében miattuk. Volt már velük a múltban némi gondom hogy így fogalmazzak. Jelenleg nem is szeretnék se közéjük tartozni se pedig addig élni míg valaki nem szúrna egy karót belém. De ezek szerint neked van valami gondod velük. Akarsz mesélni róla?
Kérdeztem kíváncsian hátha így meg tudók róla többet közben pedig fel lélegezhettem, hogy nem Ikumi pasijával találkoztam össze.
-Ennek örülök. Semmi kedven a kedvenc barátnőmmel össze kapni amiatt, mert esetleg a párjával beszélgetek.
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openSzer. Május 21, 2014 11:41 am

Kíváncsian, de türelmesen végighallgattam a mondandóját a vámpírokról. Azt mondta, hogy volt már velük gondja. Remek, tehát most már száz százalékig kizárhatom, hogy vámpír lenne. Utálom azokat, jobban mint bármelyik másik fajt.

Felhozta azt is, hogy nekem van velük gondom. Igen van, de ezt nem itt és nem az első találkozáskor fogom elmesélni, legalábbis nem ismerem még annyira. - Nem vagyok jóban a vámpírokkal, fogalmazzunk így. - Jelentettem ki nemes egyszerűséggel, kissé rideg arccal, melyen még a harag is látszódott egy kissé. - Nem igazán... Főleg nem itt, ahol mindenki hallhatja, válaszoltam a kérdésre.

Témát váltott, ismét Ikumiról beszélt, hogy nem akar összekapni vele, valami fiú miatt. - Hát az biztos, hogy nem lenne jó. - Mondtam érdektelenül, egy amolyan csak mondjunk már rá valamit alapon.

- Van kedved sétálni egyet valamerre? - Tettem föl a kérdést, hirtelen. Még talán engem is meglepett. Miért? Miért akarok én vele sétálni? Akarok én tőle valamit? Nem tudom, saját magamat sem értem...
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openSzer. Május 21, 2014 8:59 pm

-Értem akkor gondolom neked is ártottak.
Nem fogalmazott tisztán amit meg értettem. Itt nem lett volna jó bárki előtt olyan mondani amit meg halhatnak. Az arc vonásai pedig arról árulkodtak, hogy valóban haragszik rájuk.
~Talán egyenlőre nem kéne el mondanom, hogy félig meddig és is az vagyok. Lehet nem értené meg. Hacsak nem ő is dámpír. Hiszen soha nem tudhatom olyan kicsi a világ bármikor találkozhatok egy fajta bellimmel.
-Hát igen valóban nem lenne valami jó. De, hogy tudom, hogy nem vagy olyan kapcsolatban vele így meg nyugodtam.
Mondtam még neki aztán el hívót sétálni. Nem gondoltam semmi rosszra, hiszen az első pillanatban úgy látszott ismerkedni szeretne. Ami nem volt ellenemre és ha netán őt zavarja a jelenlegi környezet akkor szívesen el megyek vele valahová. Ha pedig még is kialakul köztünk valami kapcsolat akkor lehetséges, hogy ezúttal az igazit találom meg benne.
-Igen lenne kedvem. Merre szeretnél menni, Parkba vagy az erdőbe? Vagy esetleg a városban szeretnél szét nézni?
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openPént. Május 30, 2014 12:57 pm

Séta... Egy lánnyal. Rég volt ilyen. - Nem ismerem olyan jól a környéket, te hová mennél szívesen? - kérdeztem tőle mosolyogva, kedves hangon. Kíváncsi vagyok, hogy hova jutunk el ezzel a beszélgetéssel...

Nem értem magamat, miért akarok én egyáltalán ismerkedni.. Még mindig nem tudom megválaszolni ezt a kérdést. De így alakult, most már így lesz, nincs mit tenni. Sőt, szerintem a húgom is örülne neki, hogyha ismerkednék néhány démonnal, nem akarja ő, hogy utáljak bárkit is.
// Sorry, hogy nem írtam, nem volt netem tegnapig, most már fogok tudni írni, ha van még hozzá kedved.//
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openPént. Május 30, 2014 2:02 pm

Kicsit el kellet gondolkoznom hiszen meg kérdezte én hová mennék szívesen.
-Menjünk az erdőbe ott van egy szép tó ahol kettesben lehetünk.
Feleltem végül, hiszen a tó környéke nagyon szép volt az állatok is elég békések voltak arra felé. Plusz ritkán jártak mások arra így jobban meg tudtunk ismerkedni.
-Gyere mutatom az utat. Közben ha szeretnéd mesélhetsz magadról.
/Birtok-Erdő/

/semmi baj és igen van kedvem folytatni/
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openVas. Jún. 01, 2014 4:10 am

- Jól hangzik, arra felé még nem voltam úgy sem. - válaszoltam, bár az, hogy teljesen kettesben vagyunk nem feltétlen tetszett, de úgy éreztem, hogy nem lehet semmi gond.

Mondta, hogy kövessem ő majd mutatja az utat, én így is tettem mentem utána. De, az, hogy meséljek magamról, csak úgy? Az nem fog menni, soha nem meséltem magamról, senkinek. - Hölgyeké az elsőbbség, mesélj te magadról egy csöppet! - jelentettem ki, mintha nem lenne semmiféle "hátsó szándékom".
/Birtok-Erdő/
Vissza az elejére Go down
Erika Bayerlein

Erika Bayerlein


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2014. Jun. 21.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openSzomb. Jún. 21, 2014 6:18 pm

Erika alig pár napja járt az iskolába, máris összeismerkedett pár emberrel, ami nagy előrelépés volt egész eddigi iskolai létéhez képest. Talán azért voltak itt mások a dolgok, mert mindenki furcsa volt itt a maga módján, így egy félnémet félvámpír már senkinek sem tűnt fel. Sőt, még mechanikai és számítógépes vonzódása miatt sem nézték ki, legalábbis semmi ilyet nem tapasztalt. Napról napra egyre jobban úgy érezte, hogy apjának volt igaza, amikor beíratta ide, nem mintha ebben egy pillanatig is kételkedett volna. Mivel hétvége volt, jóval kisebb tömeg fogadta a folyosókon, mindenki bizonyára a kinti időt élvezte, bár nem teljesen tudta megérteni, abban mit lehet élvezni, hacsak nem egy hatvantonnás acélszörny parancsnoki tornyában állva teszi az ember. Mindenesetre a kevesebb diák, kevesebb zavaró tényező elven felbuzdulva kezébe vette kedvenc PSP játékkonzolját, és azzal nekiindult a folyosóknak, egészen addig, amíg a társalgóban nem kötött ki. Kinézte magának a terem egyik üres sarkát, ahol leülve be is izzította kedvenc tankos játékát. Néha nem árt a változatosság, ugyebár.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openSzomb. Jún. 21, 2014 6:25 pm

Clay-el jó pár napja nem találkoztam nem tudom mi történt vele. De azt tudom, hogy nem tudok a szobámban várni mindig rá. Ezért gondoltam le megyek a társalgóba hátha látok pár ismerőt. Yuat láttam is el menni egy fiúval legalább ő rendben van. Halottam bizonyos pletykákat róla és Ikumiról, de mostanában vele sem találkoztam. De legalább ismét jó idó volt és nem kellet pulóvert és pólót hordanom. Végre nyár volt és olyan meleg, hogy ismét szoknyában lehettem. Bár az is igaz, hogy csak a mezőn repkedhettem amikor senki sem lát így a szárnyaimat most sem vettem elő. Félve körbe néztem most nem sokan voltak itt. Egy lány jól el volt a játékával a többiek meg beszélgettek.
Vissza az elejére Go down
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openSzomb. Jún. 21, 2014 6:55 pm

Óvatosan kukkantott be egy újabb helyiségbe, kezdett már kicsit feldúltan viselkedni az egész dolog miatt. Egy kis csoport szedelőzködött fel éppen, s a szoba máris üresebbnek tűnt, ahogy elmentek a dolgukra, néhány lényt leszámítva. Bár őt most csak egy érdekelt, s azt hitte, hogy itt fogja majd megtalálni, főleg az után hogy tegnap nem sikerült ráakadnia a rosszul egybeeső tanóra beosztások miatt, most azonban már hétvége volt és ő épp az ötletekből fogyott ki. Nem lehettt kint, csak nem, ennyire biztosan nem lehetett szerencsétlen, oda ugyanis nem akarózott ténylegesen utána is menni, csak ha tényleg muszáj volt. A falak között biztonságosabb - vallotta, így azonban kénytelen volt elismerni, hogy talán éppen emiatt kellene mégis kimerészkedni: mi van, ha ezúttal ő kerül, vagy már került is bajba? Szorongva pillantott a kijárathoz vezető folyosó felé, a ruháját pedig szorosabbra vonta magán. Beszélni akart vele, ugyan nem tudta még hogyan, de muszáj volt, kikívánkozott... meg nem is, ezt nehéz lett volna megmagyarázni, s most úgy tűnt még a keresést is másutt kell folytatnia,
De arra mégse lett szükség, orra ugyanis végre felszippantott egy ismerős illatot, ráadásul egy igencsak kedves illatot, parfüm és sampon elegyét egy még náluk is jellegzetesebbel. Felkapta hát fejét, s most beljebb hajolt, kishíján hasra esve a nagy elfoglaltságában, de végül talpon maradt, s beljebb osont, nem véve észre hogy valaki más is belépett utána. Erikat pedig ott találta: mindössze egy fotelt kellett megkerülnie, máris megpillantotta a sarokban kuporogó lányt, mosolya pedig nyomban fel is villant. Közelebb sétált, esze ágában sem volt hirtelen felrázni nyugalmából, meg zajt sem akart csapni, így mellé araszolt, w-ülésbe ereszkedett, s figyelni kezdte, vajon mit játszhatott kis kézi konzolján? Nem tartott örökké, egy idő után észre kellett hogy vegye, csak Morikot érte váratlanul a figyelem, ijedtében összébb rándult, egyetlen szó buggyanva elő üdvözlés helyet.
- Senpai! - és már kapott is arcához, érezvén hogy csupa vörös lett.
- É-én... - próbált máris magyarázkodni, viszont helyette most futotta mégis köszöntésre, s igyekezett természetesen viselkedni - Konbanwa! ...hogy érzi magát, jól telt a napja?
Vissza az elejére Go down
Erika Bayerlein

Erika Bayerlein


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2014. Jun. 21.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openSzomb. Jún. 21, 2014 7:27 pm

Emberek jöttek és mentek, de ez valahogy nem különösebben érdekelte őt, aki belemélyült a játékba. Kedvenc Tigris tankjával újabb és újabb T-34-eseket tett lángoló ronccsá, és amikor megszabadult egy IS-2-estől, szinte majdnem felkiáltott örömében. Időben eszébe jutott azonban, hogy nem a szobája magányában van, ezért csendben játszott tovább. Hihetetlen érzés lehetett részt venni ebben a Tavaszi Ébredés hadműveletben, gondolta magában, miközben legázolt egy cirill betűs útjelző táblát. Éppen végighaladt a kereszteződésen, mikor furcsa érzése támadt: valaki figyeli őt. Riadtan felkapta a fejét, és észrevette a mellett ülő lányt, akivel néhány napja akadt össze, elég furcsa körülmények között. Egy démon ráncigálta a lányt WC-ben, ő pedig a segítségkérést halva rögtön odasietett. Nem igazán tudta mit akarhatott vele a támadója, de egy pillanatnyi szünet után rávette magát. Egy igazi katona védelmezi a gyengéket és segíti az elesetteket, indokolta meg tették később, és jó néhány erős ütést mért meglepett ellenfele arcára, majd lába közé rúgott egyet. A megvert démon azonban eloldalgott, míg ő a megtámadott lányt összeszedte valamennyire. Mint kiderült Shiraga Moriko a neve, ám azóta nem nagyon futottak össze. Picit meglepte, hogy a lány némán figyeli, aztán ennyire zavarba jön – ezek után az ő szerepe lett volna ez.
- Á, Moriko-chan – üdvözölte arcát vakarva kissé furcsa arccal. – Köszönöm, jól. Ma végre… Jujj! – idegesen kapott konzoljáért, hogy benyomja a szünet gombot, de mikor a képernyőre pillantott csak a tankja füstölgő roncsát látta maga előtt. Hősi halált haláltál. Megpróbálod még egyszer? Pedig olyan közel volt már Budapest… Csalódott arcát nem igen tudta elrejteni, ám rögtön észbekapott, és rámosolygott a másikra, ami valószínűleg felemásra sikeredett.
- Teljesen jól ment minden, ehehehe…. Veled mi újság, Moriko-chan? Rendben van minden azóta?
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-openSzomb. Jún. 21, 2014 8:29 pm

Gondoltam le ülök egy fotelbe és mivel az asztalon volt pár démon magazin gondoltam bele olvasok az egyikbe hátha tanulok belőle valamit. Persze sajnálatomra csak a japán démonokról volt pár apróbb cikk akikről már így is sokat tudtam. Ellenben a nyugati démonok mások voltak róluk kevesebbet írtak. Mint valami ismeretlen fajokról úgy kezelték őket. Persze ez a magazin nem volt valami friss, de azért hát többet vártam. Majd fel néztem egy kis zajra akkor láttam, hogy az előbbi játszó lány valakivel élénken társalog. Rá nézésre fiatalnak é külföldinek tűntek kicsit el mosolyodtam. Hiszen itt az iskolában több démon volt együtt véve mint a magazinban fel sorolva összesen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 9 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
9 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Földszint-
Ugrás: