Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Aihara Hanako

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aihara Hanako

Aihara Hanako


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Mar. 22.

Aihara Hanako Empty
TémanyitásTárgy: Aihara Hanako   Aihara Hanako Folder-openHétf. Ápr. 02, 2012 11:31 am

Név: Aihara Hanako
Nem:
Kor: 15
Faj: Herba Fairy - Tűzvihar (szél/tűz)

Jellem: Képzelj el egy lángot, amit ha nem zavar semmilyen külső tényező, akkor nyugodtan lobog, és táplálkozik a körülötte lévő oxigénből. Ez a láng maga a nyugalom, és a melegségével is boldogságot tud hozni mások számára. Viszont ha feltámad a szél, akkor a láng néha nagy erőre kap, néha viszont majdnem elalszik. Na, ilyen személyiség Ai is. Néha maga a nyugalom, néha viszont kitör belőle egy olyan gyilkolási szándék, ami csak pár percig tart, de ez idő alatt nagy rombolást is képes végbe vinni, vagy akár megégethet bárkit.
Szexuális beállítottság: hetero
Küllem: Tűzvörös szempár, sápadt bőr, barackvirág színű haj, érzelmet el nem áruló tekintet, egyszerű, de divatos ruhák.
Viselt tárgyak: néha-néha található rajta egypár kiegészítő, de nincs különösebb jellegzetessége

Előtörténet:
A növény tündérek világában élt egy nemesi család. Magukat egyszerűen csak a tűz őrzőinek hívták, amiből könnyen kilehetett következtetni, hogy egy nagy múltú tűz tündér család voltak. A generációk csak szálltak tovább, és tovább ám mindig megőrizték tisztaságukat, és csak tűz elemű leszármazottakat nemzettek. Ám a szerelemnek nem lehet parancsolni. Ezt pedig a tűz őrzőinek örökösnője, és egy csavargó szél tündér tudhatta meg igazán. A tűz tündér szülei teljes szívükből ellenezték a házasságot, de a két kamasz annyira beleszeretett egymásba, hogy szerelmüket egy édes kisgyerekkel szerették volna kimutatni. Kilenc hónappal később, miután megszületett a tűz és szél elemű tündérlány, az örökösnőt kitagadta a családja, és megparancsolták neki, hogy a családot messziről kerülje el, így legalább tovább viheti a vérvonalt a család egy másik tagja. Az néhai örökösnőt nem zavarta a kitagadása, inkább boldog volt, hogy egy kis család szerető anyukája lehetett. A tűzvihar elemű kislány, voltam valójában én. És a történetem csak akkor kezdődött el igazán, amikor a szüleimmel együtt elköltöztünk egy kis városba, ahol emberként éltük tovább a napjainkat. Mivel az apám csak szélmágiát tudott használni, az anyám pedig tüzet, így nagyon nehezen tudtam ügyesen megtanulni a tűzvihar mágia fortélyait. Gyakran armageddont idéztem elő a kertünkbe, vagy a közeli erdőbe, mivel vagy túl sok tüzet, vagy túl erős szelet idéztem meg. Az egyik nap viszont a városunkba egy másik démon érkezett, aki valójában nem herba fairy volt, de képes volt bánni ugyanúgy a széllel és a tűzzel, mint én. Amikor én erre rájöttem, elkezdtem neki könyörögni, hogy tanítson, hiszen ez nekem nagyon sokat számítana. Meg akartam mutatni édesanyám családjának, hogy egy keverék tündér is lehet olyan erős, mint egy tisztavérű. A démon viszont utálta a tündéreket, és ezért egyből elutasította a kérésemet. Viszont mivel tetszett neki az, hogy magasra tettem a lécet, ezért megadott nekem egy címet, egy távoli démoniskolát, ami igaz csekély létszámú, de ott sok kevert elemű démon élt. Ez az iskola Ausztráliában volt, így el kellett hagynom a szüleimet, de persze csak kis időre. Pár napon belül már ott is voltam az iskolában. Mivel nem volt sok diák, ezért nekem is tudtak keresni egy megfelelő tanárt. Amikor bevezettek a magántantermembe, hogy bemutassák nekem a tanárt, nagyot néztem, hiszen az a fickó volt az, aki az elmúlt napokban kijelentette, hogy utálja a tündéreket. Ő sem nagyon örült neki, hogy engem kapott, de nem akart reklamálni, így hát belement. Onnantól kezdve fél évig tartott a tanfolyam. Megtanított, hogy ne külön-külön próbáljam irányítani az elemeket, hanem egyszerre, hiszen a tűzvihar csak a tűz és a szél egyenlő arányú idézésével keletkezhet. Sokáig nem ment nekem a két elem egyenlő arányú megidézése, de egy idő után már ráéreztem, de persze ez sem volt elég. Még csak az alapokat tudtam, és már is el kellett hagynom az iskolát. Ausztráliában kevés hozzám hasonló démon élt, ezért be kellett zárniuk az iskolát, és egy másik helyre kellett elküldeniük, ami valahol japánban volt. Yokai akadémia volt a neve, és sokkal, nagyobb létszámmal rendelkezett, mint az előző iskolám. Itt sajnos nem találtam egyszerre megfelelő tanárt, de reméltem, hogy egyszer majd újra találkozom egy olyan tanárral, mint amilyen a régi volt.

Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Aihara Hanako Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako   Aihara Hanako Folder-openHétf. Ápr. 02, 2012 1:04 pm

Szia!

Az előtörténetedet ELFOGADOM!

Készíts adatlapot, majd költözz be a koliba és kezdheted a játékot Smile
Vissza az elejére Go down
 
Aihara Hanako
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aihara Hanako
» Aihara Hanako szobája (1 hely üres)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: