Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Chou Atsumi

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi Empty
TémanyitásTárgy: Chou Atsumi   Chou Atsumi Folder-openSzer. Szept. 21, 2011 9:00 am

Név: Chou Atsumi
Nem: Nő
Kor: 16
Faj: Tündér Pillangó
Szexuális beállítottság: Bi.
Jellem: Barátságos segítő kész vidám jellem.
Kinézet: Haja színe fekete és mellig érő, szeme színe fekete, ajka rózsaszínes, bőre színe kissé sárgás, szárnyai rózsa színek
Ruha:Általában nem hord felső amikor még is akkor rózsaszín blúzt hord, rövid rózsaszín szoknya kissé meg kötve az oldalán, néha rózsaszín szandált visel,
Viselt tárgyak: Ezüst karkötő (könyökig érő), ezüst fülbevaló (fület felülről horog ként öleli) ezüst nyaklánc, ezüst boka lánc,

Kedves Olvasó!
A nevem: Chou Atsumi 16 éves vagyok és Japánban születtem és a Tündés Pillangó fajba tartozom. Apám és anyám is a Tündér fajba tartozik bár családom egyes tagjai más fajba tartozik. Apám tisztviselő ezért én és a családom inkább emberi formában élünk bár én időnként inkább a pillangó formámban szeretek lenni. 14 éves koromig ember gyerekekkel jártam egy iskolába utána magán tanuló voltam így több szabad időm lett. Első szerelmemmel 14 éves koromban találkoztam aki kobold volt. Egy évet jártunk míg nem el hívott egy fajok közötti békés ünnepségre. Ott próbáltam ki először az alkoholt amit meg is bántam. Mert az ünnepség után mikor fel ébredtem egy másik lánnyal és a szerelmemmel találtam magam egy ágyban meztelenül. Először fel akartam ébreszteni őket, hogy meg tudjam mi történt, de mikor meg próbáltam láttam rajtuk, hogy egymásba ölelkezve aludnak békésen. Természetesen még az nap szakítottam az akkorra már volt fiúmmal és egy barátnőm vigasztalt napokon át. 16 születés napomon barátnőmmel közösen ünnepeltünk akkor is ittam alkoholt igaz, hogy akkor már nem olyan sokat. Aznap éjjel barátnőmmel aludtam igaz előtte le feküdtünk, mert valami erre késztetett minket. Talán azért mert a születés napom előtt ő is dobta a barátját és így kereset vigaszt. A születés napom után pár nappal el búcsúztam tőle, mert apám be íratott a démon akadémiára ahol szerinte többet meg tanulhatok a többi démonról aminek talán egyszer hasznát vehetem.
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Chou Atsumi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi   Chou Atsumi Folder-openSzer. Szept. 21, 2011 3:41 pm

Elfogadom. Készíts egy adatlapot és már is játszhatsz. Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Chou Atsumi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chou Atsumi
» Chou Atsumi szobálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: