Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Játékostárs kerestetik

Go down 
+45
Sasori
Kuroshiro Tomoko
Miu
Ikumi
Asen Gryn
Asako
Chou Atsumi
Ruby Noxville
Daibu Sekushina
Caleb Jonathan Howard
An Hiro
Kira Ryuho
Kamioka Himiko
Shushu
Amago Aya
Aisha
Scarlet Whitefang
Aurelio Rocco
Ueda Gorō
Hishirio Hiroto
Haimiya Yume
Csák Farkas
Mordon Ismur
Clayton Williams
Fumetsu no Kinshi
Akira
Random
Tochi Kusaru
Natsumi Thetis
Moriya Sayoko
Aichi Tomoko
Narazaki Ryuko
Kibō
Akaki Kaede
Rhea
Elfie McSnow
Sendō Yukari
Egami Daisuke
Zacharias Storm
Kluzgor
Natria Hamachi
Alexander Flash
Mitsui Yua
Warg Linderoth
Rayn Delaver
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openSzomb. Nov. 26, 2011 3:50 pm

Én játszom veled szívesen
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openKedd Nov. 29, 2011 8:04 am

Fel vettem a tavalyi kedvenc öltözetemet várom a játékos társaimat :3
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openCsüt. Dec. 01, 2011 6:47 am

Amennyiben valaki képességet kíván tanulni vagy valamilyen kalandra vágyik az bátran hozzám is fordulhat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openVas. Dec. 04, 2011 5:43 pm

Kinek lenne kedve játszani egyet? Végre van egy kis időm játszani Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openVas. Dec. 04, 2011 6:24 pm

Nekem lenneXD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openPént. Dec. 09, 2011 4:54 pm

Visszatérésem alkalmából szívesen játszanék bárkivel! Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openSzomb. Dec. 10, 2011 8:41 pm

Akk én is jöttem vállalkozó szellemű játékosokat keresni egy,kettő,három játékra! Very Happy Bárki jöhet Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openVas. Dec. 11, 2011 3:38 pm

Valaki, akinek lenne kedve egy non-hentai játékhoz, altiban az megdobhatna egy PM-el! ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openVas. Dec. 11, 2011 3:47 pm

Repült a pm
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openPént. Dec. 16, 2011 7:06 pm

Első játékomnak egy szavtos kis harcot szeretnék, lehetőleg olyan ellen, aki velem kb egy szinten van! ^^

Hozzá teszem, hogy olyat játékost szeretnék keresni, aki élvezi a vérengzős, izgalmas harcokat! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openPént. Dec. 16, 2011 7:39 pm

Lehet emberedre akadtál. Szívesen, harcolok veled, hacsak nem találsz túl erősnek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openSzomb. Dec. 17, 2011 6:23 pm

Keresnék egy derék legényt(vagy lányt Razz) aki játszik velem altiban vagy rendes játékban. Bármilyen jellegű játék megteszi csak ne hentai legyen. ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openSzer. Dec. 21, 2011 2:05 pm

Igaz elég hamar írtam megint ide, de keresek valakit akinek van szabad ideje vagy kedve játszani. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openKedd Dec. 27, 2011 8:27 pm

Játékra jelentkezem! Bárki jöhet bármilyen típusú játékban, de aki jelentkezik legalább két naponta egy reagot kérnék. Smile
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openPént. Dec. 30, 2011 3:17 pm

Nyah, elérhetővé váltam rendes játékra, az alti pedig ugye mindenki mindig kategória. Főleg ismerkedős fajtára gondoltam, de egy kis csetepaté is lehet ha valaki azt szeretné. Hentait viszont hanyagolni szeretném. Pmet kérek, mert fenti keresések nem tudom mennyire aktuálisak még
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openPént. Dec. 30, 2011 8:44 pm

Sziasztok! Partnert keresek, aki szerepelhetne az előtörimben, és a további kalandozásaim során!
Lányok előnyben! (közüllük is a "szorakozottabbak és hiparaktívak Wink )
Vissza az elejére Go down
Rhea
Tanár
Rhea


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Dec. 14.

Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openSzer. Jan. 04, 2012 11:53 am

Nos, játékostársat keresek tanítással illetve ismerkedéssel kapcsolatban, a hentait viszont szeretném elkerülni. Harcban nem vagyok egészen biztos, de ha valaki azt szeretné, akkor legyen. Lehetőleg olyan játékostársra vágyom akinek van ideje játszani délutáni időben (és ha este is az még jobb). Egyébként általában dél és kora délután is elérhető szokok lenni, valamint mostanában délelőtt is
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openPént. Jan. 13, 2012 2:52 pm

Játszanék egyet, lehetőleg valami szociálisat, bár a harc is jöhet. Hentai jelenleg kerülendő.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openPént. Jan. 20, 2012 5:32 pm

Ha van valakinek ideje és türelme egy félénk karakterhez, akkor szívesen játszok vele mert a többi játékom sajnos áll. Altiban, nem hentai
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openSzer. Feb. 01, 2012 7:58 am

1 ideje nem láttam a játékos társam félek már nem lesz így ha valaki kedvet érez én ismét játékos társat keresek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openCsüt. Feb. 02, 2012 3:47 pm

Játékra jelentkezek! Bármilyen játékra kapható vagyok.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openKedd Feb. 14, 2012 3:57 pm

Valakit érdekel a társaságom?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openCsüt. Feb. 16, 2012 1:55 pm

Játékostársat keresek! Hentaisok nincsenek előnyben, inkább harcolós, esetleg ismerkedős(Ha valakinek van Christához elég idege) játékot szeretnék.
Vissza az elejére Go down
Kibō
Diák
Kibō


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Dec. 24.

Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openCsüt. Feb. 16, 2012 2:37 pm

Hát én nem tudok ellenállni a csábításnak... MUSZÁJ veled játszanom!
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-openSzomb. Feb. 18, 2012 8:52 am

Egy férfiú karakter nem akar játszani velem? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játékostárs kerestetik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 4 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Játékostárs kerestetik
Vissza az elejére 
4 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: